Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Komodinë Mamut II Dormeo

Photo
Video

Mbani librat, syzet, bizhuteritë dhe aksesorët personal më të organizuara, në këtë komodinë praktike dhe elegante. Ka dy sirtarë dhe një dizajn të bukur e të thjeshtë. Në dispozicion në ngjyrë lisi dhe të bardhë, dhe përshtatet shumë mirë me kornizat Mamut II. Montohet shumë lehtë. Dimensionet: 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm.

Komodinë Mamut II Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbani librat, syzet, bizhuteritë dhe aksesorët personal më të organizuara, në këtë komodinë praktike dhe elegante. Ka dy sirtarë dhe një dizajn të bukur e të thjeshtë. Në dispozicion në ngjyrë lisi dhe të bardhë, dhe përshtatet shumë mirë me kornizat Mamut II. Montohet shumë lehtë. Dimensionet: 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm.

Më shumë
Përshkrimi

E thjeshtë dhe elegante

Shtoni më shumë stil dhomave në shtëpinë tuaj, me komodinën elegante Mamut II. Organizoni aksesorët personal dhe shmangni rrëmujën – kjo komodinë me dizajn të thjeshtë përshtatet shumë mirë me çdo dhomë gjumi apo mobilje. Për më tepër, përshtatet në mënyrë perfekte me kornizat e shtratit Mamut II.

Hapësira që ju duhet

Kjo komodinë ka dy sirtarë, pra, përmban hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur ndonjë libër, syze apo aksesorë tjerë që keni nevojë t’i mbani afër shtratit. Të dy sirtarët lëvizin në shina metalike. Sirtarët mbyllen një rrëshqitje të lehtë, pra mbyllen me lehtësi dhe pa zhurmë. Përveç se elegante, kjo komodinë është edhe jashtëzakonisht e qëndrueshme.

Për më shumë elegancë në dhomën tuaj

Kjo komodinë montohet lehtë dhe është në dispozicion në dy ngjyra klasike: lisi e çelët dhe e bardhë. Pos në dhoma gjumi, mund ta përdorni edhe në dhomën e ndejës, dhoma konvikti apo kudo që keni nevojë për një hapësirë shtesë për aksesorët tuaj.

Komodina ka këto dimensione: 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm (lartësia x thellësia x gjerësia). Mund ta kombinoni me kornizat e shtratit Mamut II, për një dhomë gjumi elegante dhe të qëndrueshme. Shiko kornizat Mamut II duke klikuar këtu.

Specifikat Teknike
Dimensionet 41 cm x 40,8 cm x 46,5 cm
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star