Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Light Dormeo Aloe Vera

Photo
Video

Jorgani Light Aloe Vera është plotësisht i ajrosshëm dhe i dizajnuar posaçërisht për sezonat më të ngrohta. Është i pasur me trajtimin Aloe Vera dhe i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për t’i ofruar lëkurës suaj butësi dhe rehati gjatë gjumit. Mund të lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Në dispozicion dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jorgan Light Dormeo Aloe Vera
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Light Aloe Vera është plotësisht i ajrosshëm dhe i dizajnuar posaçërisht për sezonat më të ngrohta. Është i pasur me trajtimin Aloe Vera dhe i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për t’i ofruar lëkurës suaj butësi dhe rehati gjatë gjumit. Mund të lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë e cila eleminon mikroorganizmat e pluhurit. Në dispozicion dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbulohuni me butësinë dhe ngrohtësinë që ju ofron jorgani Aloe Vera

Këtë herë, pjesa më e mirë e jorganit fshihet në mbulesën e tij. Mbluesa e jorganit Light përmban dhuratën e çmuar nga natyra - bimën Aloe Vera, për t’ju ofruar butësi dhe rehati gjatë gjumit. 

Trajtimi Aloe Vera i rigjeneron materialet, duke i bërë më të buta dhe më të këndshme për lëkurën.

Fuqia shëruese e bimës Aloe Vera

Shpesh e njohur si “bima e pavdekësisë”, “zambaku i shkretëtirës” dhe “shëruesi i heshtur”, bima Aloe Vera është e pasur me lëndë ushqyese, vitamina, minerale dhe aminoacide. Përpos vetive të buta dhe rigjeneruese, Aloe Vera ka edhe veti antibakteriale, dhe rekomandohet sidomos për njerëzit me lëkurë të ndjeshme ose të prirur ndaj alergjisë. Prandaj, jorgani Aloe Vera është zgjedhja e duhur për ju.

I mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®

Jorgani Light Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra të avancuara WellSleep®, për t’ju ofruar rehati të plotë për gjumë të mirë. Por këto mikrofibra ofrojnë më shumë se kaq. Kanë veti të shkëlqyera termorregulluese dhe janë shumë të këndshme në prekje. 

Struktura e veçantë e mikrofibrave krijon xhepa ajri të cilët i shtojnë edhe më shumë vëllim jorganit. Mikrofibrat po ashtu e thithin pak lagështinë, prandaj janë rezistente ndaj njollave. Por nëse spërkatet me diçka, mund ta lani në lavatriçe në 60°C

Fibra të reja viskoze që sigurojnë butësi dhe termorregullim

Përpos mikrofibrave Wellsleep, jorgani Light Aloe Vera përmban edhe fibra të reja viskoze, për t’i shtuar më shumë butësi. Fibrat viskoze kanë veti të shkëlqyera termorregulluese dhe menaxhimin e lagështisë, prandaj ju sigurojnë një ambient të pastër gjumi gjatë gjithë sezonave.

Paktim i veçantë

Jorgani i ri nga Aloe Vera vjen i paketuar në një qese të ripërdorshme vakumi, në mënyrë që ta ruani sa më mirë gjatë kohës kur nuk e përdorni. Po ashtu, ju kursen më shumë hapësirë.

Shijoni dobitë që ofron jorgani Light Aloe Vera:

 • I pasur me Aloe Vera dhe i përsosur për lëkurë të ndjeshme;
 • I butë, i ngrohtë dhe shumë i rehatshëm
 • Materiale plotësisht të ajrosshme;
 • I përshtatshmë për njerëzit që priren ndaj alergjive apo janë të ndjeshëm ndaj pluhurit;
 • I ofron lëkurës ndjesi të butë dhe të lëmuar;
 • Pastrohet / mirëmbahet lehtë;
 • Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm;
 • Rekomandohet posaçërisht për muajt më të ngrohtë dhe për ata që duan freski gjatë gjumit.

Përparësitë: 

 • Mbulesa e jorganit është e pasur me Aloe Vera, për t’ju ofruar ndjesi të butë dhe të lëmuar;
 • I punuar me materiale të përshtatshme për lëkurë;
 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®;
 • Ka veti mbrojtëse ndaj pluhurit, baktereve dhe papastërtive të tjera;
 • Mirëmbahet lehtë - mund të lahet në lavatriçe, në temperaturë 60°C;
 • Vjen i paketuar me një qese të ripërdorshme vakumi - për ta ruajtur më sigurtë dhe për t’ju kursyer hapësirë.
Specifikat Teknike
Add Info duvet is vacuum packed in reusable vacuum bag with inlay
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm
Filling 100% polyester (Wellsleep® advanced micro fibres), 200 gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester (softdream micro fibres) with Aloe Vera finish
Programi Dormeo gjumë
Sezoni verë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi