Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Fshesë Storm Vac

Photo
Video
-60%

Storm Vac ju ofron më shumë fuqi pastrimi, pra, ju ndihmon që shpejt e lehtë ta hiqni qafe rrëmujën nëpër shtëpi. Mund të përdoret si një fshesë thithëse ose fshesë dore për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat nga çdo sipërfaqe. Ka filter HEPA i cili mban mikrogrimcat e dëmshme jashtë ajrit, për të shmangur irritimin apo alergjitë. Ka dizajn pa qese, andaj do ta keni më të lehtë ta mbani të pastër, dhe njëkohësisht kurseni kohë dhe para. Fuqia: 600W. Fuqia thithëse: 15kPa. Kapaciteti i shportës: 700ml.

Oferta Happy Days vlen edhe
Fshesë Storm Vac

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 39,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Storm Vac ju ofron më shumë fuqi pastrimi, pra, ju ndihmon që shpejt e lehtë ta hiqni qafe rrëmujën nëpër shtëpi. Mund të përdoret si një fshesë thithëse ose fshesë dore për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat nga çdo sipërfaqe. Ka filter HEPA i cili mban mikrogrimcat e dëmshme jashtë ajrit, për të shmangur irritimin apo alergjitë. Ka dizajn pa qese, andaj do ta keni më të lehtë ta mbani të pastër, dhe njëkohësisht kurseni kohë dhe para. Fuqia: 600W. Fuqia thithëse: 15kPa. Kapaciteti i shportës: 700ml.

Më shumë
Përshkrimi

Një mënyrë më e zgjuar & më e lehtë për të pastruar

A është fshesa juaj e rëndë dhe e vështirë për t'u lëvizur? Mbase nuk i pastron mirë tepihët trashë, qoshet apo pjesët nën mobilje? Atëherë është koha për t'ia hidhni një sy fshesës së re Storm Vac - zgjidhja e lehtë, e gjithanshme dhe e fuqishme për nevojat tuaja të pastrimit të shtëpisë tuaj.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3

  Dizajn 3në1

 • Rovus Storm Vac V3

  Filter Hepa

 • Rovus Storm Vac V3

  Pa qese

 • Rovus Storm Vac V3

  Kabllo e gjatë 5m

Dizajn 3-në-1

Fshesa Rovus Storm Vac është krijuar për t'ju ofruar fuqi pastrimi në shtëpinë tuaj. Falë aksesorëve funksionalë, mund të përdoret si një fshesë thithëse e zakonshme apo një fshesë dore. Së bashku me kokën e gjerë tradicionale, me një profil të ulët për t'u përshtatur nën mobilje, një aksesor i hollë e bën të lehtë pastrimin e qosheve të vështira për t'u arritur që mbledhin thërrime, pluhur, qime kafshësh shtëpiake dhe më shumë. Kablloja 5 metra do të thotë që nuk keni nevojë të vazhdoni të ndryshoni prizat kur pastroni një zonë.

Rovus Storm Vac V3

Filtër HEPA për ajër të pastër

Ajri që thith çdo fshesë me vakum, nxirret jashtë. Por disa pajisje më të vjetra, shpesh mund të krijojnë probleme duke nxjerrë jashtë mikrogrimcat që shkaktojnë acarim dhe alergji. Fshesa Storm Vac bllokon grimcat e dëmshme, sporet e mykut, qimet e kafshëve shtëpiake falë filterit HEPA, duke kontribuar për ajrër më të pastër në shtëpi. Dhe kur filteri ndotet, thjesht mund ta hiqni, ta lani dhe ta përdorni përsëri.

Rovus Storm Vac V3

E lehtë për t'u mirëmbajtur, pa qese

Nuk është vetëm filteri që e bën pastrimin më të lehtë për t'u mbajtur në gjendje të mirë, pasi me dizajnin pa qese, nuk keni nevojë të shpenzoni kohë dhe para për të blerë qese që mbi të gjitha janë dhe të vështira për t'u gjetur. Shporta e tejdukshme e pluhurit, me kapacitet 700 ml ju lejon të shihni kur duhet të zbrazet, në mënyrë që të mund ta mbani fshesën në gjendje të mirë. Po ashtu, nëse me fshesë keni thithur padashje ndonjë send të vogël me vlerë, e keni më të lehtë ta shihni dhe ta ktheni.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
Informata shtesë

Të dhëna teknike:

Fuqia: 600W

Fuqia thithëse: 15pKa

Kapaciteti i shportës: 700ml

Gjatësia e kabllos: 5m

Filteri: HEPA

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Antigone muqiqi

www.topshop-ks.com

Super
Fshes shumē e mirē dhe e pershtatshme per tē pastruar ,jam shume e knaqur me ket fshes, ju propozoj mos hezitoni ta bleni

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.