Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Masazhues 3D Shiatsu Tapping Wellneo

Photo
Video
-38%

Për vite me radhë, Wellneo ka sjellë produkte të ndryshme që ju mundësojnë relaksim nga rehatia e shtëpisë. I tillë është edhe Masazhuesi 3D Shiatsu Tapping, i cili ju ofron dy lloje të masazhit si dhe terapi ngrohëse. Pas një dite të gjatë e të lodhshme, keni nevojë për një relaksim – dhe ky masazhues është pajisja që ju duhet.

OFERTAT E QESHORIT!
Masazhues 3D Shiatsu Tapping Wellneo

Çmimi i rregullt: 129,90 €


Çmimi special: 79,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Për vite me radhë, Wellneo ka sjellë produkte të ndryshme që ju mundësojnë relaksim nga rehatia e shtëpisë. I tillë është edhe Masazhuesi 3D Shiatsu Tapping, i cili ju ofron dy lloje të masazhit si dhe terapi ngrohëse. Pas një dite të gjatë e të lodhshme, keni nevojë për një relaksim – dhe ky masazhues është pajisja që ju duhet.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni SPA 2në1 nga rehatia e shtëpisë

Në një botë plot stres, masazhi po bëhet çdo ditë e më shumë pjesë thelbësore e jetës së njerëzve. Një masazh i mirë na çliron na stresi dhe lodhja, pas një ditë të lodhshme në punë apo shtëpi. Ky masazhues për trup pos masazhit shiatsu dhe terapisë ngrohëse, vjen me një fuksion të ri – Masazh Tapping (i njohur edhe si masazh përgjimi). Shijoni SPA të plotë nga rehatia e shtëpisë, me masazhuesin tuaj personal.

Masazhues 3D Shiatsu Tapping
 • Masazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh Shiatsu

  Trazimi, po ashtu i njohur si metodë masazhuese japoneze, bëhet duke përdorur 2 kokat e masazhit, të përbëra nga 8 gunga, të cilat përdorin lëvizje në formë rrethore. Ky presion në pikat e energjisë ekuilibron energjinë e trupit, në mjekëisnë orientale i referohen si KI (ose CHI).

 • Masazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh Tapping

  Masazhi Tapping është një lëvizje më e fortë ritmike e gishtave ose grushtit, e cila në këtë rast bëhet nga 2 nyje masazhuese. Kjo teknikë masazhimi është më gjallëruese dhe perfekte për zbutjen e akumulimit të stresit në muskuj. Po ashtu, është e shkëlyer për t’u aplikuar pas lodhjes që mund të keni përjetuar nga ushtrimet.

Terapi ngrohëse

Ky masazhues ka të integruar funksionin për ngrohje, i cili ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe ofron një lehtësim shtesë, për një masazh sa më efektiv.

Ju mund ta ndizni apo fikni opsionin për terapi ngrohëse, t’i ndryshoni cilësimet e masazhit, apo ta rregullonin drejtimin e veprimit pa pasur nevojë ta ripoziciononi masazhuesin.

Masazhues 3D Shiatsu Tapping

Karakteristikat e produktit

 • Masazhon edhe muskujt më të vështirë për t'u arritur - në qafë, midis shpatullave dhe shpinës
 • Çliron tensionin dhe zvogëlon stresin dhe ankthin
 • Shiritat Velcro ju mundësojnë të shijoni një masazh pa pasur nevojë të përdorni duart
 • I gjithanshëm, mund të përdoret në tërë trupin
 • Dy lloje masazhi të kombinuar: Shiatsu dhe Tapping
 • Terapia ngrohëse ndihmon në relaksimin e muskujve dhe për një masazh sa më efektiv
 • Dy nivele të intensitetit
 • Kabllo e gjatë 2m
Masazhues 3D Shiatsu Tapping

Relaksim nga koka deri te këmbët

 • WMasazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh për qafë

 • Masazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh për shpinë

 • Masazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh për shpatulla

 • WMasazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh i pulpës së këmbës

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazh i kofshave të këmbës

 • Masazhues 3D Shiatsu Tapping

  Masazh i shputave të këmbës

Dobitë nga masazhi i rregullt

Masazhi lidhet me një sërë dobish të shëndetit mendor dhe fizik. Jo vetëm që ju bën të ndiheni më mirë, por ka edhe dobi të tjera:

 • Zvogëlon stresin
 • Forcon sistemin imunitar
 • Menaxhon dhimbjen dhe tensionin në muskuj
 • Zbutë ankthin dhe depresionin
 • Shton lëvizshmërinë dhe fleksibilitetin e nyjeve
 • Relakson mendjen
Masazhues 3D Shiatsu Tapping

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star