Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

E re - Dyqani virtual Top Shop

Mos u brengosni nëse nuk mund t'i vizitoni fizikisht dyqanet tona. Na telefoni dhe bëni një shëtitje virtuale nëpër raftet tona përmes video-thirrjes nga telefoni ose kompjuteri juaj.

Ju do të mund t'i shihni produktet, të bisedoni & të këshilloheni me stafin tonë, dhe ne ua sjellim produktet e porositura deri në shtëpi. Për porosi mbi 60 euro, transporti është falas.

Dyqani virtual është i hapur nga e hëna në të shtunën, prej orës 10:00 deri në 17:00.

Thirr në 049 939 578 ose na shkruaj

Blerta dhe Florentina po i presin thirrjet tuaja.

Si mund të futeni në dyqanin virtual?

 • Vizitojeni dyqanin e parë virtual në Kosovë

  1: Në fund të faqes në baner gjeni vegëzën dhe klikoni mbi të.

 • Shkruani emrin dhe numrin e telefonit në formular.

  2: Shkruani emrin, numrin e telefonit dhe prisni thirrjen nga agjentët tanë.

 • Stafi ynë miqësor dhe profesional është duke pritur për (video) thirrjen tuaj.

  3: Shëtisni nëpër rafte përmes video-linkut, shikoni dhe porosisni produktet e preferuara.

Si funksionon? - Prezentimi me video

Ne kemi përgatitur edhe një video, përmes së cilës do t'ua prezentojmë dyqanin virtual Top Shop.

Shiko videon

Një këshillë për përdoruesit e telefonave mobil:

Në telefonat iOS, Whatsapp mund të përdoret për bisedë me video, kurse Viber në telefonat Android.

 • SHIKO PRODUKTIN LIVE

  Shëtisni nëpër raftet tona përmes telefonit mobil ose kompjuterit.

 • TRANSPORT I SHPEJTË DHE I SIGURTË

  Të gjitha produktet ua sjellim deri në shtëpi, shpejt dhe sigurt. Për porosi mbi 60 euro, transporti është falas.

 • BLI NGA SHTËPIA

  Rri në shtëpi dhe siguro produktet e nevojshme për gjumë të rehatshëm, gatim të shijshëm, pastrim, relaks etj.

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!