Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set jastëkësh klasikë Siena Dormeo

Photo
Video

Jastëku klasik Siena përbëhet prej tufash sfungjer memory. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut ashtu si ju përshtatet juve. Jastëku ka një mbulesë me dizajn të veçantë, që ju mundëson ta zgjedhni anën për verë ose dimër dhe ta përshtatni ajrin dhe ngrohtësinë e jastëkut sipas stinëve. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit, dhe ka një mbulesë e cila mund të hiqet dhe të lahet në 40℃. Ky set përmban 2 jastëkë klasikë Siena, secili me dimensione 50x70cm.

Set jastëkësh klasikë Siena Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Siena përbëhet prej tufash sfungjer memory. Ju mund ta rregulloni lartësinë e jastëkut ashtu si ju përshtatet juve. Jastëku ka një mbulesë me dizajn të veçantë, që ju mundëson ta zgjedhni anën për verë ose dimër dhe ta përshtatni ajrin dhe ngrohtësinë e jastëkut sipas stinëve. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit, dhe ka një mbulesë e cila mund të hiqet dhe të lahet në 40℃. Ky set përmban 2 jastëkë klasikë Siena, secili me dimensione 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk klasik për gjumë të shëndetshëm

Jastëku klasik MF Siena është dizajnuar për të gjithë ata që preferojnë jastëk me formë klasike që i përshtatet mirë trupit të tyre. Është kaq i mirë, sa nuk do të doni ta ndërroni më! Për më tepër, ju përfitoni 2 jastëkë klasikë, ani pse paguani vetëm për njërin. 

Dizajn i veçantë dhe mbështetës

Bërthama e jastëkut klasik përbëhet nga tufat e sfungjerit memory, për t’i ofruar mbështetje kokës e qafës, në mënyrë që shtylla kurrizore të shtrihet në mënyrën e duhur. Tufat memory janë të mbështjellura me një shtresë 0.5cm sfungjer memory, e cila është e qepur në një mbulesë të brendshme me zinxhir anësor. Falë këtij dizajni, ju mund ta rregulloni lartësinë & fortësinë sipas nevojës apo dëshirës.

I rehatshëm, i ngrohtë & i ajrosshëm

Mbulesa e jastëkut ka dy anë të ndryshme dhe ju mund ta ndërroni anën e jastëkut varësisht prej temperaturës që ju përshtatet. Njëra anë përbëhet prej poliesterit cilësor me material të thurur, për t’ju ofruar ndjesi të ngrohtë. Kjo anë është dizajnuar për t’u përdorur gjatë muajve të ftohtë të dimrit. Ana tjetër e jastëkut ka material AirX për të siguruar ajrosje dhe ambient të freskët gjumi gjatë muajve të nxehtë të verës.

I trajtuar me CleanEffect®

Sipërfaqja e jastëkut është e pasur me trajtimin CleanEffect®, për të siguruar mbrojtje ndaj mikroorganizmave të pluhurit, baktereve dhe aromave të pakëndshme. Për mirëmbajtje sa më të lehtë, mbulesa po ashtu mund të hiqet e të lahet në 40°C, dhe thahet shpejt. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit: anash, në shpinë apo në bark.

Seti përmban dy jastëkë klasikë Siena, secili me dimensione 50x70cm.

 

Specifikat Teknike
Baza 100% Memory foam flakes
Dimensionet 50x70 cm
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% Polyester Cover bottom fabric: 100% polyester (AirX System)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi