Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set jastëkësh anatomikë Siena Dormeo

Photo
Video

Jastëku anatomik Siena përbëhet prej sfungjerit memory dhe i përshtatet tërësisht formës së kokës dhe qafës. Është ideal për personat që flenë anash apo në shpinë dhe është shumë i ajrosshëm, falë sistemit AirX në pjesët anësore. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet në 40℃ dhe është e pasur me trajtimin CleanEffect®. Ky set përmban 2 jastëkë anatomikë Siena, me dimensione 30x50cm.

5% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim.
Set jastëkësh anatomikë Siena Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku anatomik Siena përbëhet prej sfungjerit memory dhe i përshtatet tërësisht formës së kokës dhe qafës. Është ideal për personat që flenë anash apo në shpinë dhe është shumë i ajrosshëm, falë sistemit AirX në pjesët anësore. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet në 40℃ dhe është e pasur me trajtimin CleanEffect®. Ky set përmban 2 jastëkë anatomikë Siena, me dimensione 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbështetje të ekuilibruar për tërë vitin

Jastëku anatomik Siena është i dizajnuar që t’i përshtatet në mënyrë të përsosur formës së kokës e qafës, dhe t’ju ofrojë mbështetje të ekuilibruar gjatë tërë vitit. Jastëku është i punuar me sfungjer memory, për t’ju ofruar rehati të plotë. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet e të lahet dhe është trajtuar me CleanEffect®, për t’ju siguruar një ambient të pastër gjumi.

Jastëk anatomik me sfungjer cilësor memory

Forma e jastëkut anatomik siguron që shpina juaj të shtrihet në formën e duhur gjatë gjumit. Bërthama e jastëkut përbëhet nga sfungjeri cilësor memory, në mënyrë që t’i përshtatet sa më mirë formës, peshës dhe ngrohtësisë së kokës e qafës. Thjesht, ju ofron mështetje të plotë për gjumë sa më natyral e të shëndetshëm.

Siguron ambient të pastër gjumi

Mbulesa e jastëkut është e trajtuar me CleanEffect®, për të siguruar mbrojtje ndaj mikroorganizmave të pluhurit, baktereve dhe aromave të pakëndshme. Prandaj, ky jastëk është i përshtatshëm sidomos për njerëzit që vuajnë nga alergjitë. Për më tepër, pjesët anësore të mbulesës përbëhen prej AirX - materiali Airmesh, për të siguruar ajrosje dhe një ambient të freskët gjumi.

Jastëk praktik dhe i rehatshëm

Mbulesa e jastëkut përmban katrore 3D të cilat ju japin një ndjenjë të butë masazhi dhe ngrohtësie. Po ashtu, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet 40°C - pra, ju mund ta mbani të freskët dhe të pastër gjatë gjithë kohës. Ky jastëk është i përshtatshëm për personat që flenë anash apo në shpinë. 

Seti ka dy jastëkë anatomikë Siena, secili me dimensione 30x50cm.

 

Specifikat Teknike
Baza 100% Memory foam
Dimensionet 30x50 cm
Lartësia 10 cm / 8 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% Polyester Cover side fabric: 100% polyester (AirX System)
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi