Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Shtresë Options Dormeo

Photo
Video

Shndërroni divanin apo edhe ndonjë vend tjetër në sipërfaqe të rehatshme për fjetje, e cila siguron shtrirje të duhur të shtyllës kurrizore. Shijoni rehatinë dhe mbështetjen që ju ofron sfungjer Ecocell® me konvolucione piramidale. Shtresa Options i përshtatet trupit tuaj në çdo pikë. Për më tepër, është e ajrosshme falë bërthamës me strukturë qelizore të hapur dhe rrjetës AirX në mbulesë. Prodhuar në Europë.

10% është aplikuar në çmim!
Shtresë Options Dormeo
Nga 79,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shndërroni divanin apo edhe ndonjë vend tjetër në sipërfaqe të rehatshme për fjetje, e cila siguron shtrirje të duhur të shtyllës kurrizore. Shijoni rehatinë dhe mbështetjen që ju ofron sfungjer Ecocell® me konvolucione piramidale. Shtresa Options i përshtatet trupit tuaj në çdo pikë. Për më tepër, është e ajrosshme falë bërthamës me strukturë qelizore të hapur dhe rrjetës AirX në mbulesë. Prodhuar në Europë.

Më shumë
Përshkrimi

Kudo që flini, flini rehat!

Ju do të bëni gjumë të qetë në çdo sipërfaqe gjumi ku e shtroni shtresën Options! Bërthama do t’ju ofrojë një ndjesi qetësuese, e krijuar nga sfungjeri mbështetës dhe kompleks Ecocell®. Shtresa është jashtëzakonisht e ajrosshme, falë mbulesës së thurur dhe mikro xhepave të ajrit, andaj ju do të shijoni gjumë të freskët. Për më tepër, shtresa ju ndihmon ta mbani shtyllën kurrizore në shtrirjen e duhur dhe të shtojmë më shumë rehati. Mund ta përdorni në divan, dyshek të vjetër, kamping, e madje edhe në sipërfaqe të pabarabarta!

Shtresë Options

Shikoni brenda shtresës

lartësi4cm

Dormeo Options Topper

Mbani kursorin mbi Tap on   për detaje rreth produktit.

 1. 4 cm sfungjer kompleks Ecocell®

  Sfungjer me qeliza të hapura me një strukturë 3D, e cila përshtatet me formën e trupit tuaj dhe mundëson qarkullim ultra-efikas të ajrit.

 2. Sistem AirX

  Pjesët anësore të mbulesës janë punuar me rrjetë AirX, për ta bërë shtresën më të ajrosshme.

 3. Mbulesë me mikro xhepa ajri

  Këta xhepa ajri shtojnë qarkullimin e ajrit për të arritur temperaturën ideale gjatë gjumit.

Shtylla kurrizore do të qëndrojë në shtrirjen e duhur

Shpina juaj to të qëndrojë në shtrirjen e duhur, sepse sfungjeri Ecocell® vazhdimisht e mban formën e tij, pavarësisht çfarë presioni aplikohet në të. Natyra e tij elastike mundëson që sfungjeri të përshtatet me konturat unike të trupit tuaj.

Për më tepër, forma komplekse e bërthamës, e cila përshtatet në mënyrë dinamike me trupin në çdo pikë, e rrit këtë mbështetje dhe ndihmon në shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore.

Shtresë Options

Një sipërfaqe gjumi e freskët

Gjumi më i mirë vjen kur kushtet janë të përshtatshme. Shtresa Options do t'ju sigurojë një temperaturë ideale për gjumë dhe do të menaxhojë në mënyrë optimale lagështinë, duke ju ndihmuar të zgjoheni të freskët dhe të çlodhur.

 • Shtresë Options

  Sfungjer kompleks Ecocell® me kanale ajri

  • Struktura tre-dimensionale e ajrosjes, kontribuon në qarkullimin efikas të ajrit dhe rrit termorregullimin e trupit.
 • Shtresë Options

  Mikro xhepa ajri në mbulesë

  • Përmirëson qarkullimin e ajrit për të arritur temperaturën ideale për një gjumë qetësues dhe kontribuon në menaxhimin e duhur të lagështisë.
 • Shtresë Options

  Rrjetë AirX pjesët anësore të mbulesës

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Parandalon mbingrohjen apo grumbullimin e lagështisë

E butë në prekje, megjithatë, shumë e qëndrueshme

Mbulesa e sipërme është jashtëzakonisht e butë dhe e këndshme për t'u prekur. Për më tepër, është e thurur dhe për këtë arsye shumë e qëndrueshme.

Shtresë Options

Një shtresë – shumë përdorime

Kjo shtresë praktike dhe ekonomike, mund të përdoret për plot raste – në shtëpi dhe jashtë saj. Është e lehtë në peshë, dhe dizajni praktik ju mundëson që po ashtu ta mbështillni dhe ruani lehtësisht, kur nuk është në përdorim.

 • Sofa

  Divan

 • Small apartment

  Banesa të vogla

 • Weekend house

  Shtëpiza

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festivale

 • Student dorm

  Konvikte

 • Uncomfortable bed

  Dysheme

Praktike për çdo shtëpi

Kjo shtresë është me të vërtetë zgjidhja më e gjithanshme dhe praktike për të rritur rehatinë në divan ose dyshek ose për përdorime të tjera:

 • një sipërfaqe për ushtrime
 • një sipërfaqe loje për fëmijët tuaj
 • një sipërfaqe shtesë gjumi kur keni mysafirë
Shtresë Options

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Shtresa juaj e re do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, e ngjeshur dhe e vakumuar, e mbështjellë në shtresa plastike. Të gjitha shtresat tona janë të ngjeshura dhe të vakumuara, falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjës që përdorim gjatë transportit.

 • 1
  Hapi 1

  Preni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos preni qesen plastike në brendësi të shtresës. Mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Hapi 2 dhe 3

  Hapni shtresën e rrotulluar të vakumuar për ta vendosur atë mbi shtratin tuaj. Me kujdes ia preni pjesën plastike në qoshe dhe e hiqni atë.

 • 4
  Hapi 4

  Lini 6 orë shtresën të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Specifikat Teknike
Fortësia Mesatarisht i fortë
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star