Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Nordic V1 Dormeo

Photo
Video
-40%

Përjetoni rehatinë në dhomën tuaj të gjumit me Setin e Çarcafëve Nordic. Të prodhuar nga materiali kualitativ Lycocell nga bima e eukaliptusit dhe pambukut saten, ky set është përqafimi më i mirë për lëkurën dhe gjumin tuaj. I dizajnuar në 3 ngjyra: e gjelbërt e errët, vjollcë, dhe gri, ky set përshtatet me çdo dhomë gjumi dhe stili. Mund të pastrohet në 40 gradë.      

OFERTAT E KORRIKUT!
Set i çarçafëve Nordic V1 Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 41,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përjetoni rehatinë në dhomën tuaj të gjumit me Setin e Çarcafëve Nordic. Të prodhuar nga materiali kualitativ Lycocell nga bima e eukaliptusit dhe pambukut saten, ky set është përqafimi më i mirë për lëkurën dhe gjumin tuaj. I dizajnuar në 3 ngjyra: e gjelbërt e errët, vjollcë, dhe gri, ky set përshtatet me çdo dhomë gjumi dhe stili. Mund të pastrohet në 40 gradë.      

Më shumë
Përshkrimi

Sillni butësi e qetësi në dhomën tuaj të gjumit

Seti i këllëfëve Dormeo Nordic Muse me materiale natyrale për rehati afatgjatë dhe luks të shtuar. Seti Nordic Muse përbëhet nga një këllëf jorgani dhe një këllëf jastëku me material pambuk saten.

Seti është me material pambuk saten të pastër me një teksturë luksoze dhe me shkëlqim. Material shumë i butë dhe shumë i këndshëm në prekje.

Seti i këllëfeve është i disponueshëm në 3 ngjyra: jeshile e errët, lejla dhe gri.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Pse pamja e duhur ka rëndësi

Dekorimi i shtëpisë nuk ka të bëjë vetëm me mënyrën se si duket por ka të bëjë edhe me atë se si shtëpia juaj ju bën të ndiheni. Zgjedhja e duhur e ngjyrave, modeleve dhe materialeve, ato që ju përshtaten, mund të ndihmojnë në krijimin e një ambjenti që e bën çdo ditë më të këndshme, relaksuese dhe të çmuar, qoftë vetëm apo me njerëzit e dashur. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni një set këllëfësh që pasqyron stilin tuaj dhe pse ky set i ri me një dizajn me motive mund të jetë pikërisht ajo që kërkoni.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Tre ngjyra

Çdo këllëf jastëku dhe jorgani janë të kthyeshme, në njërën anë një ngjyrësh dhe ne anën tjetrën një dizajn me motive, për të sjellë qetësi në shtëpinë tuaj. Kombinojini dhe përshtatini anët për të krijuar pamje të reja dhe për ta mbajtur dhomën tuaj të gjumit të duket e freskët dhe me stil.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive

100% pambuk, me një thurje luksoze saten

Pambuku është tërësisht natyral dhe jo alergjik, materiali ideal për t'u përdorur për aksesorët e gjumit. Kur pambuku kthehet në pëlhurë, endja e përdorur ka ndikimin më të madh në pamjen dhe ndjesinë e tij. Një thurje saten ka më shumë fije vertikale se horizontale, gjë që e bën pambukun më të lëmuar dhe më të zhdërvjellët.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Lehtësi në mirëmbajtje, 2 përmasa

Si këllëfi i jorganit ashtu edhe këllëfët e jastëkëve vijnë me një mbyllje klasike me zinxhir që e bën të lehtë ndërrimin. Seti lahet në lavatriçe në 60°C për më shumë higjienë, me ngjyra pastel që duken të freskëta larje pas larje.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Ky set është i disponueshëm në 2 përmasa: 140x200cm (me 1 këllëf jastëku) dhe 200x200 (me 2 këllëf jastëku).

  • Dormeo Nature's Bedding Set Motive

    140x200cm (me 1 këllëf jastëku)

  • Dormeo Nature's Bedding Set Motive

    200x200cm (2 këllëf jastëku)

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Heritage
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi