Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Bamboo II Dormeo

Photo
Video
-50%

Jastëku Bamboo ka formë klasike dhe një mbulesë të butë, me fibra bambuje, për t’ju mundësuar gjumë më të shëndetshëm dhe relaksues. Brenda është i mbushur me fibra Wellsleep®, për një butësi relaksuese, në të cilën do të doni ta pushoni kokën. Lartësia dhe fortësia e jastëkut mund të personalizohen sipas nevojave tuaja. I përshtatshëm për çdo lloj pozicion gjumi. Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 60°C.

Zbritjet e Prillit
Jastëk klasik Bamboo II Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 39,90 € Nga


Çmimi special: Nga 19,95 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Bamboo ka formë klasike dhe një mbulesë të butë, me fibra bambuje, për t’ju mundësuar gjumë më të shëndetshëm dhe relaksues. Brenda është i mbushur me fibra Wellsleep®, për një butësi relaksuese, në të cilën do të doni ta pushoni kokën. Lartësia dhe fortësia e jastëkut mund të personalizohen sipas nevojave tuaja. I përshtatshëm për çdo lloj pozicion gjumi. Ka madhësi 50x70cm dhe mund të lahet deri në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Rifreskoni shtratin tuaj

Pushoni kokën në një jastëk të butë, i cili ju ofron një ndjesi freskuese falë fibrave të bambusë në mbushjen e mbulesës së jastëkut.

Po ashtu, fibrat viskoze në mënyrë natyrale mund ta rregullojnë temperaturën dhe ta absorbojnë lagështinë. Për më tepër, ndihmojnë në parandalimin e zhvillimit të baktereve të dëmshme, të cilat mund të shkaktojnë probleme për personat që vuajnë nga ndonjë alergji apo kanë lëkurë të ndjeshme.

Jastëk klasik Bamboo II

I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi

  • Bërthama e jastëkut Bamboo ofron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën tuaj, pavarësisht në çfarë pozite flini: në shpinë, krah apo bark.
  • Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat ofrojnë butësi dhe vëllim, për një ndjesi luksoze sa herë që e shtrini kokën në të.
  • Një zinxhir anësor ju mundëson ta hapni jastëkun dhe të hiqni apo shtoni fibrat, për ta rregulluar lartësinë dhe fortësinë sipas nevojave tuaja.
Jastëk klasik Bamboo II

I butë sikur retë…

Jastëku ka mbushje me mikrofibra Wellsleep®, të cilat janë:

  • Të buta
  • Me vëllim
  • Të këndshme në prekje
  • Të ajrosshme, me absorbim minimal të lagështisë.

Jastëku është i lehtë, me vëllim dhe i butë, andaj ua jep ndjesinë sikur po flini mbi re.

Jastëk klasik Bamboo II

Higjienik dhe i ajrosshëm

Mbulesa e jastëkut përbëhet prej një përzierje pambuk & poliestër, i cili është jo-alergjik, thahet shpejt dhe ka veti të shkëlqyera absorbuese. Këto veti e bëjnë jorganin shumë të përshtatshëm për lëkurë. Fibrat shtesë të bambusë shtojnë më shumë rehati, sepse e bëjnë jastëkun më të freskët. Po ashtu, ndihmojnë në parandalimin e zhvillimit të baktereve të dëmshme të cilat mund t’ju shkaktojnë probleme personave me alergji apo lëkurë të ndjeshme.

Për të siguruar higjienë maksimale, jastëku mund të lahet tërësisht në deri në 60°C. Megjithatë, ne ju rekomandojmë ta lani në temperatura më të ulëta se 60°C, që ta zgjasni jetëgjatësinë e jastëkut.

Jastëk klasik Bamboo II

Pjesë e koleksionit Bamboo

Ky jastëk është pjesë e koleksionit tonë të veçantë, Dormeo Bamboo. Koleksioni përmban produkte të ndryshme për dhomën e gjumit, sikurse dyshek, shtresë, jorgan, jastëk, set çarçafësh dhe jo vetëm. Këto produkte janë të punuara me materiale natyrale (sikurse fibrat e bambusë), për të siguruar gjumë të shëndetshëm dhe relaksues.

Specifikat Teknike
Baza top layer: moulded memory foam middle layer: Ecocell® foam bottom layer: memory foam
Dimensionet 50x60; 50x70;70x80; 70x90
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi top and bottom fabric: 65% polyester, 35% cotton; cover filling: 50% viscose (bamboo cellulose), 50% polyester (Wellsleep® advanced)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi