Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Delimano

Photo
Video
-50%

Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për koktejle të ndryshme me kapacitet 530ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.

 
OFERTAT E QESHORIT!
Delimano

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 17,45 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Informata shtesë
Më shumë

Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për koktejle të ndryshme me kapacitet 530ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.

 
Më shumë
Informata shtesë

Perfekte për të shërbyer një shumëllojshmëri koktejesh

Seti i gotave të koktejlit Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 530ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. Qelq i pastër 100% dhe super transparent. 

Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. Kompletoni kuzhinën tuaj dhe me setin e gotave Lumina, për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj. 

Perfekte për të shërbyer një shumëllojshmëri koktejesh, pijesh të ftohta ose ujë, këto gota qelqi sjellin funksion dhe stil në vaktet e përditshme ose tryezat festive.

Jastëk freskues

Informacione shtesë

-Shërbejnë për ujë & lëngje 

-Përdoret në shtëpi & bare 

-Rezistente ndaj gërvishtjeve 

-Lahen në pjatalarëse 

-Ruajnë shkëlqimin në kohë 

-Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Jastëk freskues

 

 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star