Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Gota uji Lumina 400ml Delimano

Photo
Video
-50%
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
OFERTAT E QESHORIT!
Gota uji Lumina 400ml Delimano

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Më shumë
Përshkrimi

Gota Uji

Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. 

Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. 

Seti i gotave Lumina janë perfekte për perdorim të përditshem. 

Kompletoni kuzhinën tuaj dhe me setin gotave Lumina, për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj.

Jastëk freskues

Informacione shtesë

-Shërbejnë për ujë & lëngje 

-Përdoret në shtëpi & bare 

-Rezistente ndaj gërvishtjeve 

-Lahen në pjatalarëse 

-Ruajnë shkëlqimin në kohë 

-Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Jastëk freskues

 

 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star