Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Ibrik elektrik Delimano Joy

Photo
Video

Me ibrikun elektrik Joy, shpejt dhe lehtë mund të vloni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Ka një kapacitet prej 1.7 litrash, nuk lejon grumbullimin e gëlqeres dhe fiket automatikisht pasi të ketë vluar ujin. Fuqia: 2200W

OFERTAT E QESHORIT!
Ibrik elektrik Delimano Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Me ibrikun elektrik Joy, shpejt dhe lehtë mund të vloni ujë për kafe, çaj apo gatime të ndryshme. Ibriku lehtësisht hiqet nga baza për ta mbushur me ujë ose për ta zbrazur. Ka një kapacitet prej 1.7 litrash, nuk lejon grumbullimin e gëlqeres dhe fiket automatikisht pasi të ketë vluar ujin. Fuqia: 2200W

Më shumë
Përshkrimi

I gjithanshëm dhe i përshtatshmëm

Me fuqi prej 2200W dhe kapacitet prej 1,7 litrash, ibriku elektrik ju mundëson të vloni ujë për çaj, kafe dhe jo vetëm! Ju mund ta përdorni këtë pajisje edhe për të ngrohur apo vluar ujë për gatime të ndryshme: makarona, oriz, perime etj. Në këtë mënyrë, kurseni kohë dhe energji.

Për më tepër, me një dizajn praktik dhe elegant, do t'i shtojë hijeshi kuzhinës suaj. Ibriku po ashtu ka edhe treguesin e sasië, pra edhe mund ta masni sasinë e ujit.

I sigurtë dhe i lehtë për t'u përdorur

Ne ju garantojmë që ky ibrik është i sigurtë dhe përdoret lehtë, sepse:

  • Ibriku hiqet lehtësisht nga baza, pastrohet lehtë
  • Ka bazë me rrotullim deri 360 shkallë, pra mund të përdoret me dorën e majtë ose të djathtë
  • Ka treguesin e sasisë së ujit, pra ju mund të vloni aq ujë sa keni nevojë
  • Filter të lëvizhëm, për t'ju siguruar ujë sa më të pastër
  • Ka një tregues drite, i cili tregon se kur është në funksion pajisja
  • Dorezë të përshtatshme për ta mbajtur
  • Një kabllo 70 cm, e cila lehtësisht mund të paloset nën bazë, pas përdorimit
  • Shmangë grumbullimin e shtresës së gëlqeres

Me pak fjalë, me ibrikun Joy, ju mund ta vloni ujin shpejt, lehtë dhe sigurt.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star