Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jastëk anatomik Aloe Vera II Dormeo

Photo
Video
-45%

Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep si dhe fibra viskoze, për shumë rehati. Ju mund ta rregulloni fortësinë dhe lartësinë sipas nevojave tuaja, thjesht duke ia hequr mbushjen. Për më tepër, është i pasuruar me trajtim Aloe Vera, për ndjesi butësie dhe qetësuese për lëkurën. Është punuar me materiale eko-miqësore dhe mund të lahet tërësisht në 40°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Madhësia: 50x70cm.

Jastëk anatomik Aloe Vera II Dormeo

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 19,20 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep si dhe fibra viskoze, për shumë rehati. Ju mund ta rregulloni fortësinë dhe lartësinë sipas nevojave tuaja, thjesht duke ia hequr mbushjen. Për më tepër, është i pasuruar me trajtim Aloe Vera, për ndjesi butësie dhe qetësuese për lëkurën. Është punuar me materiale eko-miqësore dhe mund të lahet tërësisht në 40°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Madhësia: 50x70cm.

Më shumë
Përshkrimi

Bëni gjumë më të mirë, me ndihmën e jastëkut anatomik të avancuar Aloe Vera II

Jastëku anatomik Aloe Vera II është krijuar për t’ju ofruar mbështetje dhe përvojën më të mirë të gjumit. Ky jastëk është dizajnuar për ata që kërkojnë një jastëk me funskion anatomik, por pa sfungjer memory.
Bëni gjumë të mbarë sonte, që edhe dita e nesërme t’ju shkojë mbarë!

2 zona rehatie, për të gjitha pozicionet e gjumit

Ky jastëk ka 2 dhoma / zona speciale në mënyrë që t’i ofrojë kokës dhe qafës tuaj mbështetjen e duhur gjatë gjithë natës.

  • Dhomëza e vogël siguron mbështetje më të fortë në qafë dhe zonën e shpatullave.
  • Dhomëza e gjerë ofron më shumë ndjesi rehatie në pjesën e kokës.

Në këtë mënyrë, ky jastëk është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit: në krah, në shpinë dhe në bark.

E mbushur me fibra Wellsleep dhe e pasur me Aloe Vera

Të dy dhomat janë të mbushura me mikrofibra të avancuara Wellsleep, të cilat ju japin ndjesinë sikur po flini mbi pupla, por nuk janë alergjike. Mbështjellësi i jastëkut përbëhet prej fibrave Softdream dhe është i pasuruar me Aloe Vera, për të ofruar një ndjesi qetësuese dhe relaksuese për lëkurën tuaj.

Fibra të reja viskoze, për më shumë butësi dhe termorregullim

Ky jastëk pos fibrave Wellsleep, përmban edhe fibra të reja viskoze, për të ofruar edhe më shumë butësi e rehati. Fibrat viskoze në mënyrë natyrale janë të pasura me veti të shkëlqyera termorregulluese dhe për menaxhimin e lagështisë. Në këtë mënyrë, ju sigurojnë një ambient gjumi higjienik gjatë tërë vitit.

Paketim unik dhe i sigurtë

Ky jastëk vjen i paketuar mirë në një qese vakumi të ripërdorshme, në mënyrë që të mund ta ruani në mënyrë efikase dhe të sigurtë edhe shumë kohë pas blerjes.
Për të siguruar higjienë maksimale, jastëku mund të lahet tërësisht deri në 40°C, temperaturë e cila eleminon mikrogrimcat e pluhurit. Jastëku ka madhësi standarte 50x70cm.

Specifikat Teknike
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.