Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Aloe Vera Dormeo

Photo
Video
-50%

Jorgani Aloe Vera është krejtësisht i ajrosshëm dhe i butë, i përshtatshëm për t'u përdorur gjatë gjithë vitit. Jorgani është i përbërë nga mikrofibrat speciale dhe me përmbajtje Aloe Vera. Lahet në 60°C, temperaturë e cila i asgjëson grimcat e pluhurit. Në dispozicion janë dy madhësi: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jorgan Aloe Vera Dormeo

Çmimi i rregullt: Nga 69,90 € Nga


Çmimi special: Nga 34,95 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Aloe Vera është krejtësisht i ajrosshëm dhe i butë, i përshtatshëm për t'u përdorur gjatë gjithë vitit. Jorgani është i përbërë nga mikrofibrat speciale dhe me përmbajtje Aloe Vera. Lahet në 60°C, temperaturë e cila i asgjëson grimcat e pluhurit. Në dispozicion janë dy madhësi: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Butësi dhe ngrohtësi çdo natë

Ky jorgan ofron butësi dhe ngrohtësi çdo natë. Përkdhelni lëkurën tuaj me këtë jorgan jashtëzakonisht të butë, i cili iu mundëson gjumë të rehatshëm.

Jorgani klasik Aloe Vera është i mbushur me fibra Wellsleep, dhe jo vetëm. Pjesa më e mirë është mbulesa e jorganit, e cila përmban Aloe Vera, çka iu ofron ndjenjën unike të butësisë, mirëqenie dhe kujdes për lëkurën.

I krijuar për t'iu ofruar gjumë të rehatshëm

Jorgani Aloe Vera është krijuar për t'iu ofruar butësi të jashtëzakonshme, është i ajrosshëm dhe mirëmbahet lehtësisht. Mbulesa e jorganit, me përmbajtje Aloe Vera ofron kujdes të veçantë për lëkurën dhe iu mundëson të zgjoheni të freskët çdo mëngjes.

Si funksionon?

I ofron lëkurës suaj ndjesinë e butë, qetësuese dhe përkëdhelëse të Aloe Vera-s

Bima Aloe Vera, e njohur për për vetitë natyrale shëruese, përmban më shumë se 160 komponime biologjike, mbron dhe rigjeneron lëkurën. Veçanërisht, rekomandohet për njerëzit që kanë lëkurë të ndjeshme. Gjithashtu, përmbajtja e Aloe Vera-s në këtë jorgan, iu mundëson një gjumë të freskët dhe mbrojtje nga bakteret.

Nëse e përdorni rregullisht, do të bindeni dhe do t'i shijoni dobitë e këtij jorgani. Pëveç të tjerash është hipoalergjenik dhe ideal për ata që vuajnë nga alergji të ndryshme.

I mbushur me mikrofibra Wellsleep

Jorgani Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, të cila mundësojnë që jorgani të jetë krejtësisht i ajrosshëm dhe i ngrohtë. Po ashtu, është i lehtë. Krejt kjo falë materialeve jashtëzakonisht të buta, me të cilat është krijuar.

Mikrofibrat Wellsleep shmangin grimcat e pluhurit. Po ashtu, janë të ajrosshme dhe rezistente ndaj ujit.

Janë jashtëzakonisht të lehta, saqë iu japin ndjesinë sikur trupi juaj është mbështjellur me re. Mikrofibrat kanë strukturë zig-zage, e cila i jep jorganit vëllim shtesë.

Dobitë:

 • Përmbajtje të bimës Aloe Vera
 • Siguron ambient për gjumë të freskët
 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep
 • Tepër i butë dhe i rehatshëm
 • Krejtësisht i ajrosshëm
 • Mund të përdoret gjatë tërë vitit
 • Mirëmbahet lehtësisht
 • Lahet në lavatriçe, në tëmperaturë 60°C
 • Hipoalergjenik

I përshtashëm për:

 • Tërë familjen
 • Njerëzit që duan 'copëza natyre' në dhomën e gjumit
 • Njerëzit me lëkurë të ndjeshme
 • Njerëzit që vuajnë nga alergji të ndryshme

Jorgan jashtëzakonisht i butë dhe i këndshëm, i mbushur me fibra Wellsleep, dhe përmbajtje të bimës Aloe Vera.

Specifikat Teknike
Add Info PACKAGING: duvet is vacuum packed in reusable vacuum bag with inlay
We recommend the use of liquid detergents for washing delicate fabrics. After washing shake well, straighten it and dry on a flat surface.
Dimensionet 140x200cm; 200x200cm
Filling 50% viscose / 50% polyester (Wellsleep® advanced microfibers), cca. 350gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester with Aloe Vera finish treatment
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi