Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tigan Titanium Legend Delimano

Photo
Video
-40%

Ky tigan është punuar nga dy materiale shumë cilësore – kombinimi smalt, karbon dhe çelik si dhe veshje PPG Quantanium™ me grimca titani. Ka veti të shkëlqyera anti-ngjitje dhe anti-gërvishtëse, andaj ju siguron fërgesa të këndshme me pak vaj. Mund të përdoret në të gjitha pllakat e gatimit, e madje edhe në furrë deri në 230°C, falë dorëzës prej çeliku inox. Mund të lahet në enëlarëse. Në dispozicion në madhësitë: 24 dhe 28cm.

ZBRITJET E PRILLIT!
Tigan Titanium Legend Delimano

Çmimi i rregullt: Nga 49,90 € Nga


Çmimi special: Nga 29,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Ky tigan është punuar nga dy materiale shumë cilësore – kombinimi smalt, karbon dhe çelik si dhe veshje PPG Quantanium™ me grimca titani. Ka veti të shkëlqyera anti-ngjitje dhe anti-gërvishtëse, andaj ju siguron fërgesa të këndshme me pak vaj. Mund të përdoret në të gjitha pllakat e gatimit, e madje edhe në furrë deri në 230°C, falë dorëzës prej çeliku inox. Mund të lahet në enëlarëse. Në dispozicion në madhësitë: 24 dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi
 • Tigan Titanium Legend

  Më pak yndyrë

  Fërgoni ushqimet vetëm me një pikë vaj.

 • Tigan Titanium Legend

  Më pak energji

  Tigani prej karbon çeliku ngrohet më shpejt dhe në mënyrë të barabartë, e ruan nxehtësinë më gjatë dhe ka deri në 90%* konsum më të ulët të energjisë në pllaka me induksion.

 • Tigan Titanium Legend

  Përdoret edhe në furrë

  Mund të përdoret për gatim edhe në furrë deri në 230°C, falë dorëzës prej çeliku inox.

 • Tigan Titanium Legend

  Gatim në temperatura të ulëta

  Për rezultate më të mira dhe qëndrueshmëri të produktit, gatuani në temperaturë të ulët dhe mesatare.

 • Tigan Titanium Legend

  Prodhuar në Spanjë

  Prodhimi lokal në BE zvogëlon gjurmën e karbonit.

 • Tigan Titanium Legend

  I përshtatshëm për të gjitha pllakat

  Kombinimi perfekt i materialeve tradicionale dhe moderne, ju lejon ta përdorni për gatim në të gjitha pllakat.

Tigani perfekt dhe i nevojshëm për çdo kuzhinë

Me një veshje jashtëzakonisht jo-ngjitëse, konstrukt shumë të fortë dhe dorezë prej çeliku inxo, ky tigan do jetë ndihmësi juaj kryesor për gatime të përditshme në kuzhinë. Fërgoni mish të kuq, mish peshku, file pule, perime, omleta dhe jo vetëm – të gjitha këto me pak vaj. Kjo enë kuzhine jo vetëm që ju mundëson gatim më praktik, por edhe më të shëndetshëm.

Tigan Titanium Legend

Funksional dhe elegant

Çkado që përgatitni në këtë tigan fërgimi, do të mbajë shije autentike, falë bërthamës çelik karboni, e cila mundëson shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, dhe veshjes tri-shtresore, të përforcuar me grimca titani, për më shumë fuqi dhe rezistencë.

Shtresa e sipërme me material smalti, i jep tiganit pamje premium, me vija të drejta dhe moderne, duke e bërë jashtëzakonisht tërheqës vizualisht. Në dispozicion në dy madhësi: 24cm dhe 28cm.

Tigan Titanium Legend

Kombinimi perfekt i materialeve moderne dhe tradicionale

Tigani Titanium Legend përbëhet prej dy materialeve me cilësi të lartë:

 • Çelik karboni me smalt është material Ii sigurtë dhe i qëndrueshëm, të cilin gjyshërit tanë e kanë përdorur për dekada me radhë. Ky material ngrohet më shpejt dhe në mënyrë më të barabartë, pa pika të nxehta, si dhe e ruan nxehtësinë për një kohë më të gjatë. Veshja e jashtme prej smalti siguron më shumë qëndrueshmëri, rezistencë ndaj korrozionit dhe pamje më tërheqëse.
 • Veshja shumështresore QuanTanium® me bazë uji, e përforcuar me grimca titani, e cila qëndron deri në 25000 cikle testimi të gërryerjes dhe lëshimit të lagështisë. KJo nënkupton se ka veti rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ruan vetitë jo-ngjitëse për vite me radhë.

Si është punuar veshja e tiganit Titanium Legend?

 1. Veshje smalti

  për ta mbrojtur nga korrozioni dhe njollat.

 2. Bazë prej çelik karboni

  për nxehtësi optimale dhe të barabartë.

 3. Shtresa e parë

  e përforcuar me grimca titani.

 4. Shtresa e mesme

  me veshje përforcuese shtesë.

 5. Shtresa e sipërme

  me veshje me cilësi të lartë, për veti jo-ngjitëse.

1
2
3
4
5
Tigan Titanium Legend

Forcë natyrore për performancë të jashtëzakonshme

Titani njihet për vetitë cilësore: anti-korrozion, i fortë dhe i lehtë. Andaj ky metal e bën këtë tigan kaq unik, me veshje jo-ngjitëse, në mënyrë që ju të gatuani me pak vaj.

Tigan Titanium Legend

Një surprizë poshtë tiganit!

Në pjesën e poshtme të tiganit, ne kemi shtuar recetat tona të preferuara për omletë dhe biftek, në mënyrë që t’i keni afër çdo herë kur gatuani. Anëtarët e familjes do t’i adhurojnë!

Pasi të keni kryer punë, mund ta lani me dorë apo në enëlarëse!

Tigan Titanium Legend

*Krahasuar me tiganin prej alumini me fund ferromagnetik (krahasimi është bërë në nivelin e fuqisë 7 të pllakës me induksion).

Informata shtesë

Ne mendojmë për mjedisin!

Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enëve tona është 80% më pak se në vitin 2018 dhe 70% e paketimit përbëhet prej materialeve të ricikluara. Bërthama çelik karbon dhe veshja 3-shtresore me janë punuar pa PFOA. Prodhimi lokal në Spanjë zvogëlon gjurmën e karbonit.

Tigan Titanium Legend

Specifikat teknike

 • Diameteri: 24 cm dhe 28 cm
 • Trashësia: 1.5 mm
 • Lartësia e murit: 5.1 cm dhe 5.6 cm
 • E përshtatshme për të gjitha pllakat, edhe ato me induksion
 • Mund të përdoret në furrë, deri në 230°C
 • Mund të lahet në enëlarëse
 • Materiale jo-toksike, pa PFOA.
Tigan Titanium Legend

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kosovare

www.delimano-ks.com

Përfekt
Pêrfekt

1 Produkte