Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Kornizë shtrati Mamut II Dormeo

Photo
Video

Jepni pamje elegante dhomës suaj me kornizën Mamut II. Kjo kornizë shtrati ka stil me kokë të sheshtë dhe është në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe druri. Anët e rregullueshme të kornizave, ju lejojnë të përdorni dyshekë me trashësi të ndryshme. Palosen lehtë dhe nuk krijojnë zhurmë. Në dispozicion 5 dimensione: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Kornizë shtrati Mamut II Dormeo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jepni pamje elegante dhomës suaj me kornizën Mamut II. Kjo kornizë shtrati ka stil me kokë të sheshtë dhe është në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe druri. Anët e rregullueshme të kornizave, ju lejojnë të përdorni dyshekë me trashësi të ndryshme. Palosen lehtë dhe nuk krijojnë zhurmë. Në dispozicion 5 dimensione: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjidhja e përsosur për çdo dhomë gjumi

Flini qetë dhe rehat me këtë kornizë shtrati moderne të përbërë nga materiale cilësore. E qëndrueshme, zgjatë për vite të tëra. Kornizat janë bërë në Europë, me dizajn minimalist. Ka hapësirë 16 cm ndër krevat, në të cilën mund t'i vendosni gjësendet tuaja dhe ta largoni rrëmujën nga dhoma.

Kjo kornizë shtrati vjen në dy ngjyra të bukura: e bardhë që zgjatë dhe ngjyrë natyrale druri - ashtu që ju të mund të ja përshtatni më së miri dhomës tuaj të gjumit.

Absolutisht pa zhurmë

Nëse e vlerësoni paqen dhe qetësinë, do ta adhuroni këtë kornizë shtrati. Nuk kërcasin dhe nuk bëjnë zhurma, kështu që nuk do të zgjoheni vazhdimisht në mes të natës, kur ju ose partneri lëviz apo e ndërron anën.

Vendosje dhe mirëmbajtje e lehtë

Askush nuk ka dëshirë të lexojë instruksione të gjata që ju udhëzojnë për montimin e pjesëve. Ju do ta montoni shumë shpejt dhe pa mundim.

Kjo kornizë shtrati mirëmbahet lehtë. Për ta pastruar, përdorni një leckë dhe një pastrues të thjeshtë, dhe pastaj thajeni kornizën me një leckë të pastër.

Informata shtesë

Detajet e produktit

Korniza e shtratit Mamut sigurojnë mbështetje optimale për çdo dyshek.

Ju mund të rregulloni atë në dy lartësi të ndryshme për të akomoduar të gjitha thellësitë e dyshekut. Për qëndrueshmëri dhe përkrahje shtesë, ne kemi shtuar dy këmbë plastike të zeza. (VINI RE: vetëm dimensionet 140x200, 160x200 dhe 200x200 kanë këtë)

Paketimi

Kornizat Mamut vijnë në tri paketime. Paketimi është i përzgjedhur me kujdes dhe është bërë në atë mënyrë që ju lejon ta transportoni lehtë.

VINI RE: shipkat dhe dysheku nuk janë të përfshira.

Shipkat e përshtatshme Dormeo janë:

86 cm 106cm/136cm/156cm/176cm/196cm 16 cm 40 cm 207cm
7cm 3,2 cm
Specifikat Teknike
Dimensionet 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 and 180x200 cm.
Ngjyrat e disponueshme bardhë, white oak
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star