Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Syze me xham zmadhues dhe syze dielli Zoom Vision Top Shop

Photo
Video

A ju ndodhë që keni për të lexuar diçka me shkronja të vogla apo punë me objekte me të vërtetë të vogla si gjilpëra, ndoshta duke riparuar diçka të vogël në shtëpinë tuaj? Ndaloni së lodhuri sytë tuaj dhe përdorni syzet zmadhuese Zoom Vision që bëjnë gjithçka deri në 160% më të qartë!

 

 

Syze me xham zmadhues dhe syze dielli Zoom Vision Top Shop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

A ju ndodhë që keni për të lexuar diçka me shkronja të vogla apo punë me objekte me të vërtetë të vogla si gjilpëra, ndoshta duke riparuar diçka të vogël në shtëpinë tuaj? Ndaloni së lodhuri sytë tuaj dhe përdorni syzet zmadhuese Zoom Vision që bëjnë gjithçka deri në 160% më të qartë!

 

 

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëni leximin dhe punën me të lehtë me zmadhim për 160% më shumë

A është një torturë e vërtetë për ju, prindërit ose gjyshërit tuaj të lexoni shkronjat e imëta në medikamente?  

Provoni Zoom Vision, syzet magjike që do të qartësojnë gjithçka për 160% më shumë dhe më pastër!

Janë si xham zmadhues vetëm se mund t'i përdorni si syze

Jeni munduar që me njërën dorë të mbani xhamin zmadhues dhe me tjetrën të rregulloni diçka. Kjo është e pamundur!

Me Zoom Vision kjo nuk do të jetë më problem sepse ju tani mund të punoni me të dyja duart. Është njësoj sikur keni vendosur syze, të thjeshta dhe shumë praktike.

 • Përdorni ato kur lexoni gazetë

 • Ose derisa përdorni telefonin tuaj

Ideale për detyra precize, hobi apo riparime të imta

Zoom Vision mund të përdoren për punë të ndryshme në zyrë apo shtëpi. Përdoreni kur qepni, lexoni apo rregulloni gjëra të ndryshme në shtëpi, si p.sh zëvëndësimi i baterive të orës, rregullimi i bizhuterive, e shumë më tepër.

 • Qepje

 • Rregullim thonjësh

 • Hobi

 • Riparim

Mund t'i vendosni edhe mbi syzet tuaja 

Syze fleksibile dhe të lehta, mund t'i përdorni edhe mbi syzet optike apo syzet e diellit. Nuk keni nevoj për ekzaminim fizik apo përshkrim nga mjeku.

Vetëm vendosni dhe shihni se si do të dëshironi t'i kryeni edhe punët me detaje të imëta të cilat nuk keni mundur t'i kryeni.

Dhuratë : Syze dielli Aviator 

Syzet me xham zmadhues Zoom Vison:

 • ofrojnë 160% zmadhim
 • mund t'i përdoni mbi syzet tuaja
 • të qëndrueshme, me lente optike të cilësisë së lartë
 • fleksibile, të lehta dhe me kornizë unisex
 • përmbajnë pjesën tek hunda që nuk rrëshqet  

Çdo paketim i Zoom Vision përmban dhuratë syzet e diellit Aviator

Informata shtese

Paketimi përmban:

 1. 1x Zoom Vision
 2. 1x kuti për syza
 3. 1x syze dielli Aviator 
 4. 1x mbajtëse plastike
1
2
3
4
Specifikat Teknike
Dimenionet 91 x 39 x 29 cm
Pesha 11kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star