Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Verë me çmime t'shkrime

Zbritje deri në 70% në të gjitha brendet. Nxitoni, sasitë janë të limituara.

-70%
Предложение ограничено:
[banner_timer]
 

Sepia Set Copperlux Delimano

Photo
Video
-24%
Seti Sepia nga linja Stone Legend Copperlux kombinon pamjen e sofistikuar dhe përformancën e shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme. Të vetmet enë në treg që nuk ngjisin edhe kur ju gatuani me pak yndyrë. Rezistente ndaj gërvishtjeve, të sigurta, të përshtatshme për të gjitha pllakat, madje edhe ato me induksion. Seti 9 pjesësh është kombinimi ideal i tradicionales dhe modernes.
40€ më lirë + 3 aksesorë dhuratë në vlerë 50€
Sepia Set Copperlux Delimano

Çmimi i regullt: 169,90 €


Çmimi Special: 129,90 €

Çmimi me këste: 6 x 21.65
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm për rezervim. Transporti: 3-4 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë
Seti Sepia nga linja Stone Legend Copperlux kombinon pamjen e sofistikuar dhe përformancën e shkëlqyer në përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme. Të vetmet enë në treg që nuk ngjisin edhe kur ju gatuani me pak yndyrë. Rezistente ndaj gërvishtjeve, të sigurta, të përshtatshme për të gjitha pllakat, madje edhe ato me induksion. Seti 9 pjesësh është kombinimi ideal i tradicionales dhe modernes.
Më shumë
Detajet e Produktit

A dëshironi një set që plotëson të gjitha nevojat tuaja në kuzhinë?

Enë që do të ju zgjasin për vite të tëra dhe do të ju shërbejnë si kuzhinieri besnik për ushqimet tuaja familjare? Që janë të sigurta, të përshtatshme për të gjitha pllakat, madje edhe ato me induksion, që janë kombinim i traditës dhe modernes? Linja e re e enëve Delimano Stone Legend CopperLUX është gjithçka që jeni duke kërkuar.

Enët e linjës CopperLUX janë të përbëra me grimca të vërteta guri që janë përvetësuar me grimca të vërteta bakri. Bakri, në krahasim me materialet e tjera, ka përçueshmërinë më të mirë të nxehtësisë dhe përçueshmëri jashtëzakonisht të lartë elektrike dhe termike. Prandaj, Stone Legend CopperLUX linja siguron që të gatuani më shpejt dhe me më pak energji të konsumuar.

Sepia Set Delimano CopperLUX, përmban:

 1. Tenxhere e thellë CopperLUX 24 cm
 2. Tavë për pjekje CopperLUX 40x25 cm
 3. Tavë rrethore CopperLUX 26 cm
 4. Tigan për pallaqinka CopperLUX 24 cm
 5. Tigan për fërgim CopperLUX 24 cm
 6. Kapak qelqi CopperLUX 24 cm

... plus 3 aksesorët që i duhen secilës kuzhinë

 1. Grirërsen manuale Express
 2. Mprehësin me 3 thika
 3. Blenderin e dorës Joy

Mos u brengosni më asnjeherë për djegien e enës tuaj

Enët Delimano Stone Legend Copperlux ofrojnë një veshje shumë rezistente që nuk do të digjet dhe që lehtë pastrohen pas përdorimit – thjesht fshijini me një leckë ose pastrojini në enëlarëse.

Të lehta për përdorim dhe pastrim

Enët nuk do të digjen dhe veshja që nuk ngjitet pastrohet shumë lehtë. Këto enë mund të vendosen në enëlarëse në mënyrë që të kursejnë kohën tuaj.

Përparësitë e veshjes QuanTanium:

 • Të përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave, përfshirë ato me induksion.
 • Në bazë të vetive magnetike, ngrohet shumë shpejtë në pllakën me induksion në temperaturë të ulët. Kursen deri në 20% energji.
 • Mund të gatuani në temperaturë mesatare, por të arrini performancë maksimale.
 • Të sigurta për pastrim në enëlarëse.
 • Ngjyra që nuk zbehen (smalti është I shkrirë në 840 °C).
 • Mundëson gatimin me vetëm një pikë vaj.
 • Rezistente ndaj ngjitjes
 • Të prodhuara në Spanjë
 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe i qëndrueshëm për kohë të gjatë. Tiganët dhe tenxheret që përmbajnë çelik janë shumë të balancuara për shkak së janë më të rënda. Çeliku është i njohur për mbajtjen e nxehtësisë dhe për ketë arsye është shumë i përdorur për enë që përdoren gjatë.

 • Pse smalt?

  Mbron çelikun me një shtresë të qelqit, ka strukturë të fortë për shumë sulme kimike. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë. Për më shumë, natyralisht nuk ngjet në varësi të sipërfaqes jo-poroze të tij.

 • Pse veshja prej QuanTanium me grimca bakri dhe guri?

  Për veti të shkëlqyeshme të jo-ngjitjes & rezistencë ndaj gërvishtjeve, që mundësojnë përgatitje ushqimi pa yndyrë dhe e bejnë enën të përshtatshme për përdorim me pajisje metali. Për me shumë përçueshmëria e nxehtësisë është shumë e lartë– për përgatitje të shpejtë dhe me më pak energji të konsumuar!

Konstruksioni i enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Ngjyrë smalti-në-çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalt-në-çelik
 3. Çelik i kualitetit të lartë
 4. Shtresa e parë e brendshme smalt-në-çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme smalt-në-çelik
 6. Shtresa e parë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë jo-ngjitëse me veshje Quantanium® me grimca të vërteta guri dhe bakri
 8. Shtresa e tretë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star