Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Pajisje për pastrimin e lekurës Velform Wellneo

Photo
Video

Velform Vacu Clear ™ është një produkt i ri revolucionar për kujdesin e lëkurës për heqjen e menjëhershme dhe të efektshme të pikave të zeza. Pastron poret e lëkurës pa shtrydhje, acarim ose infeksion. Me 2 opsione të fuqisë, 4 shtesa dhe dizajn pa kabllo është e rehatshme dhe e sigurt për t'u përdorur në zona të ndryshme të lëkurës.

Pajisje për pastrimin e lekurës Velform Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Velform Vacu Clear ™ është një produkt i ri revolucionar për kujdesin e lëkurës për heqjen e menjëhershme dhe të efektshme të pikave të zeza. Pastron poret e lëkurës pa shtrydhje, acarim ose infeksion. Me 2 opsione të fuqisë, 4 shtesa dhe dizajn pa kabllo është e rehatshme dhe e sigurt për t'u përdorur në zona të ndryshme të lëkurës.

Më shumë
Përshkrimi

Largo pikat e zeza në lekurë

Wellneo® ju prezenton Velford Vacu Clear ™ - teknologjinë e re të fuqishme por të butë për lëkurë të pastër pa pika të zeza. Nëse edhe ju keni probleme me poret e bllokuara, papastërtitë dhe pikat e zeza në lëkurën tuaj, ky produkt është zgjidhja përfundimtare efikase që keni kërkuar. Është pa kabllo dhe është e lehtë për t'u pastruar.

Wellneo Velform Vacu Clear

Si t'i largoni pikat e zeza?

Pikat e zeza janë të vogla, pika të errëta në lëkurë që shfaqen kur poret e lëkurës bllokohen me qeliza të vdekura të lëkurës dhe yndyrë. Tentimi për t'i hequr ato me shtrydhje mund të shkaktojë infeksion..Zgjidhja më efikase se si të shpëtojmë nga pikat e zeza është përdorimi i Velform Vacu Clear ™.

  • Wellneo Velform Vacu Clear
  • Wellneo Velform Vacu Clear

Largo të gjitha problemet me lekurë

Metodat standarde të pastrimit të lëkurës mund të mos funksionojnë për ju nëse keni një lëkurë që ka tendencë të ketë poret e gjera. Kjo është arsyeja pse ne po ju sjellim fuqinë e thithjes së Velform Vacu Clear ™ - që do të largoj të gjitha problemet tuaja në lëkurë. Kjo është mënyra më e shpejtë, më e lehtë dhe më e sigurt për të pastruar poret tuaja pa shtrydhje. Largo të gjitha pikat e zeza - pa asnjë acarim apo infeksion!

Wellneo Velform Vacu Clear

Përdorim i sigurt dhe i rehatshëm

Velform Vacu Clear ™ është i sigurt për t'u përdorur në të gjitha pjesët problematike - fytyrë, krahë, gjoks, kudo. Për të marrë rezultatet më të mira mund të zgjidhni nga 2 opsione të ndryshme të fuqisë për ta përshtatur atë me ndjeshmërinë e lëkurës suaj. Për më tepër, ajo vjen me 4 shtesa për të arritë edhe qoshet e ngushta ku pikat e zeza shfaqen:

  • Kokë e vogël - përdoret për lëkurë të ndjeshme dhe pjesën e hundës.
  • Kokë e madhe - përdoret për zona të mëdha të lëkurës.
  • Kokë ovale - e përshtatshme për pjesët më të ngushta rreth hundës dhe gojës.
  • Koka Peeling - ju ndihmon të largoni lëkurën e vdekur duke tërhequr papastërtitë nga lëkura.
Wellneo Velform Vacu Clear

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star