Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Depilator me 3 funksione Wellneo

Photo
Video

Depilatori 3në1 është një pajisje që nuk bënë t'i mungoj koleksionit tuaj të pajisjeve të bukurisë dhe shëndetit. Vie me 3 funksione të ndryshme për përkujdesje të plot ndaj trupit: depilator, heqës qimesh dhe heqës i kallove. Me dizajn ergonomik, madhësi kompakte dhe bateri që rimbushet është pajisje që çdo grua duhet ta ketë në shtëpinë e saj si dhe në çantën e udhëtimit.  

Depilator me 3 funksione Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Depilatori 3në1 është një pajisje që nuk bënë t'i mungoj koleksionit tuaj të pajisjeve të bukurisë dhe shëndetit. Vie me 3 funksione të ndryshme për përkujdesje të plot ndaj trupit: depilator, heqës qimesh dhe heqës i kallove. Me dizajn ergonomik, madhësi kompakte dhe bateri që rimbushet është pajisje që çdo grua duhet ta ketë në shtëpinë e saj si dhe në çantën e udhëtimit.  

Më shumë
Detajet e Produktit

Gjithçka që ju duhet për lekurë të butë dhe me shkëlqim

Depilatori 3në1 është produkti që e keni pritur – me 3 shtesa që hiqen, është gjithçka që ju duhet për përkujdesje personale. Përdor depilatorin për lekurë të lëmuar deri në 4 javë ose përdor shtesën për rruarje nëse ju duhet një zgjidhje e shpejtë dhe e menjëhershme. Ndërsa sa i përket këmbëve të buta, pajisja ka shtesë heqësin e kallove.

Lekurë e butë, e përsosur për javë të tëra

Koka e depilatorit ka 30 piskatore të cilat shpejtë dhe efektivisht largojnë qimet e padëshiruara me rrënjë – që dmth ju fitoni lekurë të lemuar deri në 4 javë. Kur qimet rriten prapë, ato janë më të buta dhe me të holla, gjë qe e bënë procesin e depilimit më të lehtë.

Largim i menjëhershëm i qimeve

Për heqje të shpejtë dhe të menjehershme të qimeve përdor kokën për rruarje. Rruarja është mënyra më ë mirë për t’I larguar qimet e padëshiruara nëse ju nuk mund t’i prisni për t’u rritur mjaftueshëm për depilim. Vetëm ndizeni pajisjen dhe në pak sekonda, ju do të keni lekurë të butë, pa qime.

Heqës efektiv i kallove

Për të kompletuar 3 proceset për lekurë të butë dhe me shkëlqim, shtesa e tretë reprezenton heqësin e kallove. Koka me shpejtësi rrotullimi të lartë me heqësin e kallove do të largoj kallot në këmbët tuaja efektivisht për lekurë të butë dhe që duket bukur.  Është bërë me dy rollera për të kap lekurën e vdekur nga dy anët për efekt të dyfishtë.

Rimbushet dhe e përshtatshme për udhëtime

Depilatori 3në1 Wellneo vie me një dizajn ergonomik që i përshtatet në përsosmëri pëllëmbës tuaj të dorës. Shtesë ju fitoni një bateri që rimbushet, që zgjat deri në 35 minuta për përdorim me të përshtatshëm. Pajisje e përsosur për ta marrë me vete kudo, për të mbajtur lekurën tuaj të butë kudo që jeni.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star