Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pajisje për pastrimin e këmbëve Wellneo Step Pedi

Photo
Video

Wellneo Step Pedi një pajisje inovative për mirëmbajtjen e këmbëve e cila do të bëjë punën tuaj për ju - nuk keni pse të mundoheni me mënyrat tradicionale për pastrimin e kallove, me Step Pedi ju do të keni këmbë të buta, të bukura e të lëmura si kurrë më parë. Mund të përdoret në banjo ose dush, kur jeni duke parë TV apo duke lexuar libër. 

Pajisje për pastrimin e këmbëve Wellneo Step Pedi
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Wellneo Step Pedi një pajisje inovative për mirëmbajtjen e këmbëve e cila do të bëjë punën tuaj për ju - nuk keni pse të mundoheni me mënyrat tradicionale për pastrimin e kallove, me Step Pedi ju do të keni këmbë të buta, të bukura e të lëmura si kurrë më parë. Mund të përdoret në banjo ose dush, kur jeni duke parë TV apo duke lexuar libër. 

Më shumë
Detajet e Produktit

Për këmbë të lëmura e të buta

A jeni lodhur duke u përkulur për të pastruar këmbët nga lekurat e forta, ato të vdekura ose thjeshtë nuk keni dëshirë për ta bërë këtë? Ne ju prezantojmë Wellneo Step Pedi, gjithçka që ju duhet. Kjo pajisje ju ndihmon të pastroni dhe rigjeneroni lëkurën e këmbëve shpejt dhe në mënyre efikase, pa u munduar & përkulur. Eleminoni lëkurat e forta të shputave derisa shikoni TV apo lexoni një libër.

Pa asnjë mundim

Mënyra tradicionale e pastrimit të kallove të këmbëve është një punë e vështirë dhe do kohë e mund. Me Wellneo Step Pedi, ju thjesht vendosni këmbën mbi të dhe ajo do të kryej trajtimin e duhur për ju. Ideale për personat në moshë që e kanë të vështirë të përkulen dhe për personat të cilët dëshirojnë të kursejnë kohë dhe energji, por duan të kenë këmbët në formë të përsosur.

Before

After

Më e mira për lekurën e këmbëve tuaja

Step Pedi është dizajnuar për t'ju ofruar trajtimin më të mirë. Ajo punon në mënyrë automatike, ju thjeshtë ndizni paisjen dhe ajo do të bëjë punën për ju. Gjithashtu nuk keni pse të shqetësoheni për rrëmujën - lëkura që keni pastruar do të depozitohet në enën e saj, pasi të përfundoni ju lehtë mund ta pastroni atë.

Mund ta përdorni kudo

Në pjesën e poshtme të pajisjes Wellneo Step Pedi janë pjesët të cilat puthiten dhe nuk e lejojnë të lëvizë, kështu ju mund ta përdorni pa u shqetësuar. Stuktura e saj, e cila në pjesët anësore është pak e ngritur do të mundësoj që shputa të qëndrojë në pozicionin e duhur pavarësisht nëse është e lagur ose jo, dhe pjesa e brendshme si me kokrriza do të siguroj masazh të këndshëm. Është rezistente ndaj ujit dhe mund ta përdorni edhe në dush.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star