Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Brusha e dhëmbëve Sonic

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

Nëse dëshironi t'u dhuroni dhëmbëve tuaj kujdes maksimal, brusha e dhëmbëve e zakonshme nuk është e mjaftueshme. Ti duhet ta kesh patjetër brushën Wellneo Sonic! Fuqia sonike do t'i arrij vendet që brusha e zakonshme nuk ka mundur t'i arrij, derisa do të jetë shumë e butë në mishrat e gojës tuaj. Falë treguesit të kohës që ka, ju do të dini saktë se sa gjatë të pastroni dhëmbët tuaj. Ne gjithashtu do të ju japim 6 koka zëvendësuese, për të mbajtur higjienën e gojës më mirë për deri në 2 vite.

Brusha e dhëmbëve Sonic

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 11,93 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Nëse dëshironi t'u dhuroni dhëmbëve tuaj kujdes maksimal, brusha e dhëmbëve e zakonshme nuk është e mjaftueshme. Ti duhet ta kesh patjetër brushën Wellneo Sonic! Fuqia sonike do t'i arrij vendet që brusha e zakonshme nuk ka mundur t'i arrij, derisa do të jetë shumë e butë në mishrat e gojës tuaj. Falë treguesit të kohës që ka, ju do të dini saktë se sa gjatë të pastroni dhëmbët tuaj. Ne gjithashtu do të ju japim 6 koka zëvendësuese, për të mbajtur higjienën e gojës më mirë për deri në 2 vite.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jepu dhëmbëve tuaj kujdesin më të mirë

A po shikoni për një brushë më të mirë, më efektive? Juve ju duhet brusha e dhëmbëve Wellneo Sonic, një pajisje inovative për kujdesin e përditshëm të gojës. Brusha e dhëmbëve Sonic është një teknikë e re revolucionare e kujdesit të gojës, e popullarizuar për çdo moshë dhe gjini. Studimet e fundit kanë treguar, që njerëzit që po përdorin brusha sonike kanë më pak probleme më dhëmbë.

Wellneo Sonic Toothbrush

Shpejtësi ekstra e lartë për rezultate më të mira

Në të kundërtën me bdrushën e rregullt, nuk ka pastrim manual - ju vetëm e mbani atë dhe butësisht e lëvizni atë në sipërfaqen e dhëmbëve tuaj. Me deri në 20 000 brushime për minutë, është shumë më efektive se brusha e rregullt e dhëmbëve. Është edhe më e mirë se brushat elektrike, të cilat zakonisht lëvizin me shpejtësi prej vetëm 2600 brushime në minutë!

Arrin tek vendet e paarritshme

Falë shpejtësisë së brushës, krijohet një fuqi sonike, që lëviz ujin rreth gojës tuaj, edhe aty ku ju duket e paarritshme. Kjo ju mundëson të largoni bakteret dhe papastërtitë. Falë funksionit të saj pastron dhëmbët dhe ndihmon në eleminimin e pllakava bakteriale dhe zbardhimin e dhëmbëve më shpejt!

Wellneo Sonic Toothbrush

E fuqishme, por e butë për mishrat e dhëmbëve

Kjo brushë është e dizajnuar në mënyrë që të mos dëmtoj mishrat e dhëmbëve, që janë shumë të ndjeshme. Pjesa e brendshme e brushës është e fortë për të pastruar në mënyrë efektive siperfaqen e dhëmbëve, ndërsa pjesa e jashtme është më e butë për pjesën e mishrave të dhëmbëve. Duke qënë se kjo brushë e bën punën e saj vetë, nuk ju duhet të ushtroni shumë presion për të pastruar dhe është shumë e sigurtë. Pasi dentistët rekomandojnë që brusha të ndërrohet çdo 3 muaj, ne do t'ju dhurojmë 6 koka rezervë - për një higjienë sa më të mirë deri në 2 vjet!

Wellneo Sonic Toothbrush

Sipas rekomandimeve të dentistit

Ajo që e bën këtë brushë kaq speciale është që ka 2 mënyra përdorimi. Ju mund të zgjedhni në mes të pastrimit efektiv për përdorim të përditshëm ose mënyrën tjetër për pastrimin më të lehtë për mishrat e dhëmbëve që janë më të ndjeshëm. Kjo furçë ka edhe një kohë-matës, ashtu që ju të merrni një sinjal çdo 30 sekonda se kur është momenti për të ndërruar kahjen majtas ose djathtas, dhe për më shumë, ajo fiket automatikisht pas 2 minutash, sipas rekomandimit të dentistit..

Wellneo Sonic Toothbrush

Qëndro mbi imazhme kursor   për detaje të tjera

  1. Brushë me e butë anash, më e fortë në qendër

  2. Butoni On/off me 2 mundësi funksioni

  3. Kapak për mbrojtje higjienike

  4. 6 koka që zëvendënsohen deri në 18 muaj përdorim

Kujdes oral më i mirë për të gjithë familjen

Pasi kjo pajisje e re është shumë efiçente dhe e butë për mishrat e dhëmbëve, ne mund t'ju rekomandojmë për të gjithë familjen. Fëmijët do ta pëlqejnë më shumë këtë brushë se brushat e zakonshme. Personat që kanë tela më në fund do të pastrojnë edhe vendet më të vështira ku brushat e zakonshme nuk mund të arrijnë. Për të gjithë ata që janë dembel do t'ju duhet vetëm 2 minuta kohë.

Wellneo Sonic Toothbrush

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star