Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Serum për tërheqjen e rrudhave Wellneo

Photo
Video

Serumi Wellneo për tërheqje të rrudhave do të rigjeneroj lëkurën tuaj të fytyrës. Me një efekt të menjëhershëm të tërheqjes së rrudhave, ju do të përfitoni më shumë hidratim dhe butësi, si dhe largimin e rrathëve rreth syve tuaj, vijave në ballë dhe vijave që krijohen gjatë mimikave të fytyrës. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktiv me prejardhje detare, bimore dhe peptideve, sigurojnë rezultate të dukshme menjëherë pas një përdorimi.

Serum për tërheqjen e rrudhave Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Serumi Wellneo për tërheqje të rrudhave do të rigjeneroj lëkurën tuaj të fytyrës. Me një efekt të menjëhershëm të tërheqjes së rrudhave, ju do të përfitoni më shumë hidratim dhe butësi, si dhe largimin e rrathëve rreth syve tuaj, vijave në ballë dhe vijave që krijohen gjatë mimikave të fytyrës. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktiv me prejardhje detare, bimore dhe peptideve, sigurojnë rezultate të dukshme menjëherë pas një përdorimi.

Më shumë
Përshkrimi

Duku më e re

Në jetën e çdo gruaje, vie një moment kur ajo e kupton se rrudhat e para janë shfaqur. Për disa, kjo kohë vjen në moshën 25 vjeçare, për të tjerët në moshën 35 vjeçare, por gjithmonë vjen si befasi. Përdorimi  i kremrave kundër rrudhave është një opsion, por shpesh ne nuk mund të vazhdojmë me stresin e jetës sonë të përditshme dhe netëve të vonshme. Prandaj, serumet për tërheqjen e rrudhave janë opsione shumë më të mira dhe me Wellneo Instant Serum ju mund të arrini efektin anti-rrudhë në vetëm 5 minuta.

Rigjenero lekurën rreth syve tuaj

Lëkura rreth syve është rreth 80% më e hollë se lëkura në pjesën tjetër të trupit tonë dhe gati dy herë më e hollë si pjesa tjetër e lëkurës në fytyrë. Prandaj nuk është çudi që sytë janë vendi i parë ku vërejmë rrudha. Nëse e keni gjetur veten duke u marrë me shenjat e para të plakjes së lëkurës, serumi Wellneo Instant për tërheqje të rrudhave mund të bëjë një ndryshim të madh në pamjen tuaj:

  • Largon rrudhat
  • Forcon lekurën e fytyrës dhe rigjeneron atë
  • Zbut dukshmëritë e linjave dhe rrudhave në fytyrë
  • Ju bënë të dukeni me të ri

Pa injeksion për lekurë pa rrudha

Serumi për tërheqje të rrudhave Wellneo është një serum i butë i fytyrës i cili dukshëm rrit dhe rinon lëkurën rreth syve pa pasur nevojë të vizitoni kirurgun estetik. Duke ngrehur konturat natyrore, ky trajtim me përbërës të përzier me origjinë detare, bimore dhe peptide ngre lekurën e:

  • zonës së syve, sidomos anash syve
  • të ballit
  • vijave që krijohen gjatë të qeshurave anash gojës

Rezultate të dukshme me vetëm një përdorim

Serumi për tërheqje të rrudhave Wellneo përmban 40% përbërës aktivë të ndryshëm që punojnë sinergjikisht për të hequr dhe zbutur rrudhat. Çdo përbërës aktiv vepron në mekanizmin e vet të veçantë, dhe së bashku ofrojnë një efekt të lartë ngritje. Me përqendrim më të lartë të përbërësve aktiv, serumet siguron një efekt të menjëhershëm në lëkurën tuaj dhe ofron kursim në paratë tuaja.

Informata shtesë

Udhëzimet për përdorim

Aplikoni në lëkurë të pastër me gishta të pastër në drejtimin e efektit të dëshiruar të tërheqjes. Vendosni një shtresë të hollë në zonën rreth syve ose ballit ose rreth hundës ku dëshironi të largoni linjat e thella ose rrudhat. Mbajeni fytyrën neutrale duke mos bërë shprehje të fytyrës për 2-3 minuta derisa të thahet. Mund të jetë e nevojshme të pomponi aplikuesin disa herë përpara se të përdorni produktin për herë të parë për të dalë masa.

Kujdes

Mbani maskën larg nga nxehtësia direkte dhe rrezet e diellit. Përdoreni këtë produkt kozmetik vetëm për qëllimin për të cilin është paraparë dhe sipas udhëzimeve të përdorimit. Mos e përdorni nëse keni ndonjë ndjeshmëri /irritim të njohur për ndonjë nga përbërësit. Mos e gëlltisni ose hani. Mbani larg fëmijëve. Provoni atë një herë para se ta testoni në komplet fytyrën. Aplikoni një sasi të vogël në një zonë të vogël të lëkurës. Në rast të acarimit të lëkurës, ndaloni përdorimin e produktit. Ruani në një vend të ftohtë dhe të thatë në temperaturë dhome.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star