Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Serum freskues për depilim pa dhimbje

Photo
Video

Wellneo prezenton serumin para-depilues për depilim të sigurt dhe pa dhimbje. I përbërë nga vajëra natyrale bimore, ka formulën freskuese që zvogëlon ndjenjën e pakëndshme gjatë depilimit dhe ndihmon në parandalimin e acarimit të lëkurës. Ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt në këmbët tuaja, në zonën bikini, ndër krah & krah për një proces më të këndshëm depilimi.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Serum freskues për depilim pa dhimbje
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Wellneo prezenton serumin para-depilues për depilim të sigurt dhe pa dhimbje. I përbërë nga vajëra natyrale bimore, ka formulën freskuese që zvogëlon ndjenjën e pakëndshme gjatë depilimit dhe ndihmon në parandalimin e acarimit të lëkurës. Ju mund ta përdorni atë në mënyrë të sigurt në këmbët tuaja, në zonën bikini, ndër krah & krah për një proces më të këndshëm depilimi.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjidhja e përsosur për lekurë të lëmuar

Depilimi - një fjalë që burrat nuk do ta kuptojnë asnjëherë, ndërsa gratë do të ndjejnë tërqethje të frikshme vetëm duke e dëgjuar. Pse? Sepse dhemb. Shtrohet pyetja, pse ne po e lëndojmë vetën tonë herë pas here? Sepse depilimi është shumë më efektiv se sa rruarja me brisqe apo krema depilimi, sepse lë lekurën tonë të butë për javë të tëra. Gjithçka na duhet, është zgjidhja për dhimbjen...

Bëni depilimin pa dhimbje dhe stres

Serumi freskues para - depilues do të bëj depilimin më të lehtë dhe pa dhimbje.  Kremat estetike dinw tw jenw tw rrezikshme dhe shpeshw duhet tw pwrdoren ndwr pwrcjellje mjeksore, ky serum wshtw totalisht i sigurt me njw  formulw tw freskwt tw zhvilluar e gjitha nga vajwra bimore natyrale

Formulë natyrale për përdorim të sigurt në lëkurën tuaj

Serumi Wellneo është zgjidhja më e mirë drejt procesit të depilimit praktik, të rehatshëm dhe higjienik. Ndihmon në zvogëlimin e ndjenjës së pakëndshme të dhimbjes që mund të ndodhë gjatë heqjes së qimeve të trupit dhe gjithashtu zvogëlon skuqjen dhe acarimin që mund të ndodhë pas depilimit. Falë formulës natyrale, është krejtësisht e sigurt që të përdoret në këmbët tuaja, zonën e bikines, ndër-krahë dhe krahë.

Serumi Wellneo para depilues do të ju ndihmoj të"

  • Relaksoj dhe ushqej lëkurën para depilimit
  • Reduktoj dhimbjen përgjatë depilimit 
  • Reduktoj enjtjen përgjatë depilimit 
  • Reduktoj acarimin/irritimin pas depimit

Si të depiloheni pa dhimbje

Me një efekt të ngjashëm si kremet anestezike, por pa rrezikun e paraplegjisë, serumi do t'ju ndihmojë të zvogëloni ndjenjat e dhimbshme gjatë depilimit. Aplikoni atë në lëkurë të pastër dhe të thatë . Prisni që serumi në lëkurën tuaj të absorbohet plotësisht dhe pas kësaj, mund të filloni me depilim ose epilim - por këtë herë, pa dhimbje!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star