Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set për manikyr & pedikyr

Photo
Video

Kurseni kohë dhe para - rregulloni thonjtë në shtëpi, me pajisjen 5në1 për manikyr & pedikyr nga Wellneo! Seti përmban 5 pjesë të ndryshme, për mbrehjen, formësimin, zbutjen, lyerjen e thonjve të këmbës & dorës, dhe jo vetëm. Punon me bateri, pa kabllo, si dhe është e sigurtë dhe e lehtë për përdorim

Set për manikyr & pedikyr
14,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kurseni kohë dhe para - rregulloni thonjtë në shtëpi, me pajisjen 5në1 për manikyr & pedikyr nga Wellneo! Seti përmban 5 pjesë të ndryshme, për mbrehjen, formësimin, zbutjen, lyerjen e thonjve të këmbës & dorës, dhe jo vetëm. Punon me bateri, pa kabllo, si dhe është e sigurtë dhe e lehtë për përdorim

Më shumë
Përshkrimi

Kujdes profesional ndaj thonjve, nga rehatia e shtëpisë

A jeni lodhur duke harxhuar kohë dhe para në sallone të shtrenja për kujdes ndaj thonjve? A jeni fillestar në fushën e manikyrit dhe dëshironi thonj të bukur? Atëherë kërkimi juaj mbaron këtu: Përdoreni pajisjen 5në1 Wellneo për manikyr dhe pedikyr - ju ofron gjithçka që ju duhet për thonj të bukur dhe shkëlqyes.

Rregulloni thonjtë shpejt dhe lehtë

Pajisja 5në1 funksionon me bateri. Ka edhe pesë pjesë të tjera, që iu mundëosjnë t'i rregulloni thonjët sikurse në një sallon bukurie.

Pajisje shumë-funksionale

Nëse jeni fillestar/e sa i përket manikyrit dhe pedikyrit, kjo pajisje ju mundëson t'i rregulloni thonjët ashtu siç duhet. Rregulli themelor: kurrë mos i mbrehni thonjtë mbrapa dhe përpara, sepse mund të shkaktojë thyerjen e thonjve. Kjo pajisje praktike ua lehtëson kujdesin ndaj thonjve. Me këtë pajisje, ndër të tjerash ju mund t'i mbrehni, formësoni dhe zbutni thonjtë.

Si të kujdeseni për thonjtë me pajisjen 5në1 Wellneo

Së pari, zhytni këmbët/duart në ujë për t'i zbutur thonjët, thani tërësisht dhe më pas prisni thonjët. Pastroni pjesët rreth thonjëve. Mbrehni thonjët, më pas formësoni dhe zbutni ata duke përdorur funksionet përkatëse në pajisje. Për ta përfunduar manikyrin ose pedikyrin, për doreni funksionin për lyerjen e thonjëve - dhe do të keni thonj të bukur dhe shkëlqyes!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star