Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maska për rigjenerimin e lekurës Wellneo

Photo
Video

Maska për rigjenerimin e lekurës Wellneo ka një formulë të veçantë magnetike që përmban grimca hekuri dhe lëndë ushqyese aktive që ringjallin lëkurën, duke e lënë atë të butë në prekje. Me përdorimin e magnetit, maska hiqet bashkë me të gjitha papastërtitë, duke lënë prapa vetëm një shtresë përbërësish ushqyes për të pasuruar lëkurën tuaj me një shkëlqim të shëndetshëm.

Maska për rigjenerimin e lekurës Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Maska për rigjenerimin e lekurës Wellneo ka një formulë të veçantë magnetike që përmban grimca hekuri dhe lëndë ushqyese aktive që ringjallin lëkurën, duke e lënë atë të butë në prekje. Me përdorimin e magnetit, maska hiqet bashkë me të gjitha papastërtitë, duke lënë prapa vetëm një shtresë përbërësish ushqyes për të pasuruar lëkurën tuaj me një shkëlqim të shëndetshëm.

Më shumë
Përshkrimi

Shiko videon

Maskë magnetike për lekurë më të re

Maska për rigjenerimin e lekurës  Wellneo është formuluar me veti magnetike të fuqishme dhe përbërës aktiv për rigjenerim të lëkurës tuaj dhe për të ndihmuar në mbrojtjet kundër agresorëve të përditshëm mjedisor. Ofron rezultate të mrekullueshme dhe efekt të menjëhershëm në lëkurën tuaj, e cila mbetet e pastër, e butë dhe energjike.

 • Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

  Magneti i fuqishëm mbledh shtresën e sipërme të maskës së bashku me papastërtitë e lëkurës

 • Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

  Përbërësit aktivë ushqyes absorbohen në shtresa më të thella të lëkurës.

 • Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

  Lekura mbushet me përbërës hidratues për shkëlqim rrezatues.

Zbuloni bukurinë e brendshme të lëkurës tuaj

Sekreti i maskës rigjeneruese Wellneo qëndron në formulën magnetike speciale të dizajnuar. Maska përmban grimca hekuri që ri-gjenerojnë lëkurën dhe disa lëndë ushqyese aktive. Pas aplikimit të një shtrese të hollë të maskës, ushqyesit aktivë së bashku me hekurin fillojnë të bëjnë çudi në lëkurën tuaj - zbusin, ushqejnë dhe hidratojnë atë. Ju do të habiteni se si kjo teknologji inovative zbulon bukurinë e brendshme të lëkurës suaj.

 • Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask
 • Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

Tërheqja magnetike e fuqishme me efekt të menjëhershëm

Magjia e vërtetë është heqja e maskës së bashku me të gjitha papastërtitë që çojnë në plakjen e parakohshme. Me një magnet të mbështjellë me facoletë, ju prekni lehtë mbi lëkurën, ndërkohë që ndërvepron me grimcat e hekurit në maskë dhe e heq atë tërësisht. Në të njëjtën kohë, ajo tërheq ndotës nga lëkura, duke lënë vetëm një shtresë përbërësish ushqyes për të pasuruar lëkurën tuaj me një shkëlqim të shëndetshëm.

Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

Ushqyes anti-rrudhë që përkëdhelin lëkurën tuaj

Maska rigjeneruese Wellneo përmban një përzierje premium të lëndëve ushqyese. Njëri prej tyre është Matrixyl ™ 3000 i cili promovon zbutjen e rrudhave dhe përmirëson tonin dhe elasticitetin e lëkurës. Maska mgnetike Wellneo është e pasur me Retinol (Vitamina A), e cila mban lëkurën të shëndetshme dhe luan rol në rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe sintezën e kolagjenit. Gjithashtu maska është e pasur me shumë vajra ushqyese si vaj jojoba, vaj i bajameve dhe vaj ulliri të cilat e mbajnë lëkurën rrezatuese, të ushqyer dhe të mbrojtur për shumë orë.

Wellneo Glowing Youth Magnetic Mask

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star