Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Iza Effect 1+1 Plus Wellneo

Photo
Video
-52%

Efikasitet 99.99% në eliminimin e kërpurdhave, bakterieve dhe viruseve dhe në parandalimin e tyre.  Pa erë, testuar dermatologjikisht dhe e dekompozueshme. Zhvilluar në Gjermani / Prodhuar në Slloveni.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Iza Effect 1+1 Plus Wellneo

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,31 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Efikasitet 99.99% në eliminimin e kërpurdhave, bakterieve dhe viruseve dhe në parandalimin e tyre.  Pa erë, testuar dermatologjikisht dhe e dekompozueshme. Zhvilluar në Gjermani / Prodhuar në Slloveni.

Më shumë
Përshkrimi

Eliminoni kërpurdhat e thonjëve dhe mbroni veten tuaj nga infeksionet

Nëse ju ose dikush në familjen tuaj vuani nga  Infeksionet kerpudhore apo infeksionet mikotike të thonjëve apo të këmbëve, ne kemi zgjidhje të përkryer për ju. Wellneo Izzaeffect jo vetëm që do ju ndihmojë të eleminoni kërpudhat e këmbëve, ajo do ju mbrojë edhe nga infeksionet. 

 • Një eleminues shumë efikas i kërpudhave të thonjëve
 • Eliminon bakteret, viruset dhe kërpudhat
 • Eliminon kërpudhat në lëkurë dhe thonjë
 • Efikasitet 99.99%
 • E shpejtë dhe efikase
 • Ka veprim të dukshëm (shkumon, kur është në kontakt me mikroorganizmat dhe bakteret)
 • Efektive në dezinfektimin e këpucëve, pajisjeve për kujdes ndaj thonjëve dhe sipërfaqeve në të cilat ju ecni zbathur
 • Ideal për dezinfektimin e këpucëve, çorapeve dhe sipërfaqeve
 • Pa erë
 • Testuar dermatologjikisht
 • E dekompozueshme (nuk shkakton asnjë dëm mjedisor pasi ajo zbërthehet për të formuar ujë dhe oksigjen)

Infeksioni i kërpudhave të thonjëve të këmbëve prek gjysmën  e popullsisë rreth moshës 70 vjecare

A e dini se infeksioni i kërpudhave të thonjëve të këmbëve , i quajtur onychomycosis, prek gjysmën e popullsisë nga mosha 70 vjecare? Infeksioni ndodh kur sporet e vogëla të kërpudhave gjejnë rrugën e tyre në shtratin thonjëve dhe rriten dhe përhapen në mjedis të ngrohtë dhe me lagështi.

Kërpudhat e thonjëve të këmbëve janë një një lloj i kërpudhave që rriten në thonjët e këmbëve tuaj dhe ndonjëherë edhe në thonjtë e duarve tuaja. Këto kërpurdha rriten dhe ushqehen me keratin - një proteinë e vështirë që gjendet në sipërfaqen e fortë të thonjve. Kërpudhat e thonjëve të këmbëve shkaktojnë dëmtim të thonjëve, ndonjëherë edhe humbje të thonjëve.  

Një problem i komplikuar me një zgjidhje të lehtë

Kërpudhat e thonjëeve të këmbëve mund të marrin një kohë të gjatë për tu kuruar plotësisht. Nëse nuk trajtohen, ato mund të shkaktojnë dëmtime të përhershme në thonjë, që rezultojnë në humbjen e thonjëve dhe  thonjë të rritur të hyrë në mish ose përhapen në thonjtë e tjerë dhe në lëkurën rreth thonjëve.

Nëse infeksioni kërpurdhor  kalon  pa u vënë re, ajo mund të kthehet në një ulçerë të këmbës,  që pengon qarkullimin e gjakut. Kjo mund të krijojë vështirësi të mëdha gjatë ecjes që mund të rezultojë në qarkullim të dobët të gjakut dhe komplikime të tjera.

Thjesht sperkat për të dezinfektuar, parandaluar dhe eleminuar infeksionet

Me nuk duhet t’iu vij turp dhe ti fshehni kembet tuaja te infektuara! Tani e keni zgjidhjen komplete, me te re dhe te avancuar qe ju te eliminoni dhe parandaloni kerpudhat ne thonjte apo shputat e kembeve Wellneo IzaEffect. Thjesht sperkat gishtat ose shputat e kembës dhe ne pak sekonda Izaeffect do të funksionoj!

Për këmbë të bukura dhe të shëndetshme – dhe do t’iu pëlqej ti ekspozoni këmbet tuaja!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.