Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Flawless Wellneo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Wellneo Flawless është një pajisje e re që lehtëson rutinën tuaj për heqjen e qimeve të padëshiruara. Ky produkt inovativ ka kokën që perbëhet nga ari 18-karatësh, dhe është krejtësisht hipoalergjik - aprovojnë dermatologët!

 • Kokë me perbërje prej ari
 • Dizajn i sofistikuar me formë buzëkuqi
 • Kompakt, mund ta mbani në çantën tuaj dhe ta merrni me vete kudo
 • Largon pa dhimbje çdo qime të fytyrës
 • E operueshme me bateri (e cila përfshihet në paketë)
Flawless Wellneo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Wellneo Flawless është një pajisje e re që lehtëson rutinën tuaj për heqjen e qimeve të padëshiruara. Ky produkt inovativ ka kokën që perbëhet nga ari 18-karatësh, dhe është krejtësisht hipoalergjik - aprovojnë dermatologët!

 • Kokë me perbërje prej ari
 • Dizajn i sofistikuar me formë buzëkuqi
 • Kompakt, mund ta mbani në çantën tuaj dhe ta merrni me vete kudo
 • Largon pa dhimbje çdo qime të fytyrës
 • E operueshme me bateri (e cila përfshihet në paketë)
Më shumë
Përshkrimi

Heqje e qimeve në mënyrë të veçantë & luksoze

Nëse i përkisni femrave që luftojnë me qime të padëshiruara të fytyrës, të cilat shpesh shfaqen nga asgjëkundi në ditën tuaj më të rëndësishme, Wellneo Flawless është zgjidhja përfundimtare për ju.  Thjesht, vendoseni në çantën tuaj së bashku me pjesën tjetër të kozmetikës tuaj. Falë dizajnit të saj luksoz prej buzëkuqi, askush nuk do ta dijë se çfarë sekreti jeni duke fshehur.

Heqje e qimeve pa dhimbje ose skuqje

Jo më dhimbje nga depilatorët apo piskatoret! Wellneo Flawless do ta bejë rutinën tuaj të bukurisë me të lehtë, vetëm levizeni atë mbi siperfaqen e lekurës tuaj dhe largoni pa dhimbje çdo qime të padëshiruar. Gjëja më e mirë – ju nuk duhet të prisni derisa qimet të rriten prapë, është e sigurt dhe e rehatshme për përdorim të përditshëm.

Dizajn i sofistikuar brenda të cilit fshihet teknologjia me e mirë

E dizajnuar të jetë diskrete, Flawless vie në formë të një tubi në formë buzëkuqi. Tubi fsheh teknologjinë inxhinierike me të mirë gjermane – tehet e vogla që nuk duken dhe nuk bejnë zhurmë, e bejnë lekurën tuaj të lëmuar dhe totalisht të pastër nga çdo qime brenda sekondave. Me pjesën prej ari 18 – karat, ky produkt është totalisht hipoalergjik dhe i sigurt për prekje.

Zgjidhja e fundit për të gjitha femrat në çdo moshë

Flawless është aq e lehtë për t'u përdorur, sa që mund të hiqni të gjitha qimet e padëshiruara edhe me sytë mbyllur! Mbajeni në çantën ose makinën tuaj për ta përdorur atë sa herë që ju përshtatet - falë dizajnit të saj askush nuk do ta dijë se është pajisje për heqjen e qimeve. Drita e integruar ndihmon të shihni edhe qimet më të vogla edhe kur jeni duke e përdorur në dhoma të errëta. Pa asnjë irritim, ju lehtë mund t'i hiqni qimet nga buzët, mjekra ose faqet tuaja, duke e bërë lëkurën tuaj thjesht të përsosur.

6 arsye që duhet të porosisni Wellneo Flawless tani:

 • Largon çdo qime të fytyrës pa dhimbje
 • Dizajn i sofistikuar në formë buzëkuqi – askush nuk do ta vërej që është per heqje të qimeve
 • I sigurt të përdoret çdo ditë
 • Hipoalergjenik dhe i sigurt për prekje
 • Madhësi kompakte e vogël që i përshtatet çdo çante
 • E operueshme me bateri për përdorim të lehtë

Bëhu me vetëbesim kudo që shkon

Ju mund të paketoni Wellneo Flawless në çantën tuaj të dorës dhe të ndiheni të sigurt dhe perplot vetëbesim kudo që shkoni. Nëse surprizoheni nga qimet e padëshiruara të fytyrës, gjithçka që ju nevojitet janë disa rrotullime në fytyrë me Flawless, dhe brengat tuaja do të largohen.

Para

Pas

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Marigona

www.topshop-ks.com

Fantastik
Diqka qe duhet me pas secila femer

1 Produkte

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!