Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Flawless për vetulla

Photo
Video

Wellneo Flawless për vetulla ëshë një pajisje praktike për formimin, kufizimin dhe heqjen e vetullave. Është e aprovuar nga dermatologët dhe përmban kokë hipoalergjenike prej 18-karatë ari që do të mbroj lekurën tuaj sensitive. E përsosur për heqjen precize të qimeve me dritën e integruar që eleminon edhe qimet më të imëta. E lehtë për ruajtje. Operon me bateri.

 

Flawless për vetulla
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Wellneo Flawless për vetulla ëshë një pajisje praktike për formimin, kufizimin dhe heqjen e vetullave. Është e aprovuar nga dermatologët dhe përmban kokë hipoalergjenike prej 18-karatë ari që do të mbroj lekurën tuaj sensitive. E përsosur për heqjen precize të qimeve me dritën e integruar që eleminon edhe qimet më të imëta. E lehtë për ruajtje. Operon me bateri.

 

Më shumë
Përshkrimi

Vetulla të bukura në pak sekonda

Wellneo Flawless është mjet i përsosur rregullimin e vetullave tuaja. Sekreti është në briskun, të cilën mund ta përdorni si një alternativë pa dhimbje për depilim ose thjesht për formësim elegant. Është projektuar për t'ju dhënë saktësi maksimale me përpjekje minimale.

Wellneo Finishing Touch Flawless Brows

Perfeke për raste emergjente

Dizajni kompakt dhe elegant e bën Flawless për vetulla një shtojcë që nuk do të zë vend në çantën tuaj. Është në formë buzëkuqi, e përkryer për format delikate të vetullave tuaja. Ju mund ta përdorni atë edhe në vendet delikate për shkak të dritës së vogël LED, e cila ndriçon edhe qimet më të vogla.

  • Wellneo Finishing Touch Flawless Brows
  • Wellneo Finishing Touch Flawless Brows

Teknologjia moderne, për përdorim të përditshëm

Lloji i briskut është i mbështjellë me 18 - karatë ari, gjë që e bënë hipoalergjenike dhe të përshtatshme edhe për lekurën më sensitive. Pasi është shumë e butë, është aprovuar nga dermotologët duke ju garantuar që nuk ju lë skuqje apo irritime. Për rezultate më të mira, duhet të përdoret në lekurë të pastër dhe të thatë, pa krema apo makeup.

Wellneo Finishing Touch Flawless Brows
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 1x bateri AAA

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star