Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Masazhues për këmbë Energizer Wellneo

Photo
Video
-15%

Ky masazhues do t’ju ndihmojë ta mbani trupin gati për lëvizje në çdo kohë. Wellneo Energizer siguron masazh forcues dhe rinovues, që ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe tonifikon muskujt. Ju mund të zgjedhni një nga programet me kurdisje ose programin e personalizuar, për ta përshtatur sipas nevojave tuaja. Është i lehtë dhe kompakt, lehtësisht mund ta merrni vete.

Masazhues për këmbë Energizer Wellneo

Çmimi i rregullt: 149,90 €


Çmimi special: 127,42 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky masazhues do t’ju ndihmojë ta mbani trupin gati për lëvizje në çdo kohë. Wellneo Energizer siguron masazh forcues dhe rinovues, që ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe tonifikon muskujt. Ju mund të zgjedhni një nga programet me kurdisje ose programin e personalizuar, për ta përshtatur sipas nevojave tuaja. Është i lehtë dhe kompakt, lehtësisht mund ta merrni vete.

Më shumë
Përshkrimi

Qëndroni aktiv nga rehatia e shtëpisë

Kur plakemi, është më e vështirë ta motivojmë veten për të lëvizur dhe për ta mbajtur trupin në formë. Mungesa e lëvizjes po ashtu lidhet me qarkullimin e dobët të gjakut në këmbë, i cili mund të shkaktojë probleme të ndryshme. Kjo pajisje është një zgjidhje e përsosur për kujdes ndaj këmbëve, sidomos në rastet kur nuk mund të dilni jashtë dhe të merreni me aktivitete fizike. Thjesht uluni, aktivizojeni me telekomandë dhe shijoni masazhin rigjallërues.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Mbani muskujt e këmbëve në formë

Kjo pajisje përmirëson qarkullimin e gjakut në këmbë, si dhe ndihmon në tonifikimin e muskujbe. Qetëson, rikuperon dhe forcon shputat tuaja përmes vibrimit dhe teknologjisë akupresure. Energizer mund t’ju ndihmojë:

 • Ta përmirësoni qarkullimin e gjakut
 • Tonifikoni muskujt
 • Zbutë dhimbjen dhe çliron stresin
 • Ri-energjizon dhe përmirëson shëndetin e përgjithshëm
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Programe të ndryshme

Masazhi vibrues dhe intensive është rezultat i sistemit unik të lëkundjes që do ta ndjeni nëpër këmbë, bashkë me masazhin special akupresure që targeton pikat e presionit në shputa. Pra, veç uluni, vendosni këmbët mbi të, zgjedhni zgjedhni mes 2 programeve 10 minutësh të cilët kombinojnë masazh vibrues dhe akupresure. Po ashtu, mund ta përdorni për një session 10 minutësh relaksues të këmbëve. Pajisja vjen me një telekomandë, falë së cilës mund ta përdorni më lehtë.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Për burra dhe gra të të gjitha moshave

Me masazhuesin Energizer, këmbët e lodhura dhe të ënjtura do të jenë probleme të së kaluarës. Kjo pajisje revolucionare ofron masazh vibrues, i cili është i përshtatshëm sidomos për:

 • Njerëzit që qëndrojnë ulur ose në këmbë për një kohë më të gjatë
 • Njerëzit që ushtrojnë shumë dhe ju lodhen këmbët
 • Të moshuarit, të cilët nuk merren me aktivitete fizike
 • Njerëzit që duan një masazh intensiv për t’i relaksuar këmbët
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.