Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Pain Relief Wellneo Elmag

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Pain Relief është pa efekte anësore dhe e përshtatshme për të gjithë individët që vuajnë nga çdo lloj dhimbje.

Pain Relief Wellneo Elmag

Çmimi i regullt: 119,90 €


Çmimi Special: 47,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Pain Relief është pa efekte anësore dhe e përshtatshme për të gjithë individët që vuajnë nga çdo lloj dhimbje.

Më shumë
Detajet e Produktit

Fusha elektromagnetike natyrale ndihmon ne lehtësimin e dhimbjeve

Wellneo Elmag Pain Relief është projektuar për të lehtësuar ose për të eliminuar dhimbjet pa masazha që zgjasin dhe pa ndonjë përpjekje. Efektive në lehtësimin e dhimbjes në:

 • pjesën e sipërme dhe të mesme të shpinës dhe në nyje
 • qafë dhe shpatulla
 • dhimbje koke dhe migrenës
 • dhimbje mesi, dhimbje shpine
 • inflamacion reumatik, dhimbje të nervit shiatik, artrit
 • inflamacion i prostatës
 • dhimbje barku
 • dhimje të ciklit menstrual
 • ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të rënda

Metodë e testuar e cila sjell rezultate pa ndërhyrje kirurgjikale

Wellneo ELMAG Pain Relief -është testuar në shumë studime nga mbi 36 mjekë. Testuar klinikisht dhe terapi e provuar shkencërisht Wellneo është një produkt licencuar me përdorim në më shumë se 12 institucione shëndetësore dhe universitete.

Informata shtese
 • Çdo individ  qe përjeton ndonjë lloj dhimbje fizike
 • Individ me sëmundje kronike
 • Individ në kërkim për alternativa natyrore efektive për lehtësim te dhimbjeve
Specifikat Teknike
Dimenionet 24 x 12 x 5,5 cm
Karakteristika të tjera bateri: 3 V
Pesha 25 g

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star