Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Exclusive Wellneo Elmag

Photo
Video

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Exclusive Wellneo Elmag
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm për rezervim. Transporti: 3-4 javë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Më shumë
Detajet e Produktit

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Wellneo ELMAG është një pajisje e vogël e volitshme në shtëpi, që gjeneron tek përdoruesi pulsime elektromagnetike me frekuenca të ulët. Terapia magnetike është një formë e terapisë psikologjke, gjatë së cilës përdoret energji elektromagnetike për të stimuluar rigjenerimin e qelizave.  

Fillimet e  shpikjes dhe shitjes së këtij produkti datojnë në vitet 1980, pra mund të llogarisim 4 gjenerata të Wellneo ELMAG, një pajisje me status mjeksor të klasit IIa, dhe është e përkrahur nga të gjithë studimet dhe çertifikatat e domosdoshme.

Pa dhimbje dhe masazhe që zgjasin. Thjesht e vini pajisjen në një pikë të trupit tuaj siç thuhet dhe në manualin e përdorimit. Wellneo ELMAG  do ta bëjë vet punën me pulset e tij elektromagnetike.

 20 doktorë kanë marrë pjesë në kërkim

 • Shumë studime
 • E testuar klinikisht dhe e provuar në terapi

 PO FUNKSIONON!

10 programe të ndryshme ndihmojnë në çlirimin, eliminimin apo reduktimin e:   

 • Dhimbjeve të migrenës
 • Dhimbjeve kronike të tipareve të fytyrës apo paralizës së nervave të fytyrës
 • Dhimbjeve të cilat shkaktohen nga sëmundjet në shpinë apo nyje.
 • Dhimbjeve të shpinës, qafës, bërrylit, gjunjëve dhe kyçeve
 • Dhimbjeve të mesit dhe të nervit shiatik.
 • Veshjen e kyçeve me kërce (arthrosis).
 • Dhimbjet therëse dhe kronike
 • Frakturat, ndrydhjet dhe dëmtimet nga sporti
 • Tërheqjet muskulare
 • Enjtjet nga shkaqe të ndryshme.
 • Sëmundjet Reumatoide, artriti
 • Inflamacioni i muskujve dhe nyjeve
 • Çrregullimet e presionit të gjakut
 • Stresi, tensioni, frika. ankthi
 • Pagjumësia
 • Mbilodhje fizike
 • Psychosomatic syndrome (Neurovegetative distony)
 • Problemet e prostat^s
 • Çrregullimet menstruale
 • Problemet e gjumit, ulçerës dhe plagët  

Dhe përmirëson:

 • Rrit rezistencën e organizmit
 • Rrit sistemin imunitar dhe përmirëson shëndetin në tërësi

Wellneo ELMAG është i sigurtë, efektiv, i testuar klinikisht dhe është konfirmuar nga shumë shkencëtarë të respektuar nga OBSH, profesorë të mjeksisë, teknike elektro dhe institutet e njohura në nivel evropian.

Informata shtese

10 programe të ndryshme ndihmojnë në çlirimin, eliminimin apo reduktimin e:   

 • Dhimbjeve të migrenës
 • Dhimbjeve kronike të tipareve të fytyrës apo paralizës së nervave të fytyrës
 • Dhimbjeve të cilat shkaktohen nga sëmundjet në shpinë apo nyje.
 • Dhimbjeve të shpinës, qafës, bërrylit, gjunjëve dhe kyçeve
 • Dhimbjeve të mesit dhe të nervit shiatik.
 • Veshjen e kyçeve me kërce (arthrosis).
 • Dhimbjet therëse dhe kronike
 • Frakturat, ndrydhjet dhe dëmtimet nga sporti
 • Tërheqjet muskulare
 • Enjtjet nga shkaqe të ndryshme.
 • Sëmundjet Reumatoide, artriti
 • Inflamacioni i muskujve dhe nyjeve
 • Çrregullimet e presionit të gjakut
 • Stresi, tensioni, frika. ankthi
 • Pagjumësia
 • Mbilodhje fizike
 • Psychosomatic syndrome (Neurovegetative distony)
 • Problemet e prostat^s
 • Çrregullimet menstruale
 • Problemet e gjumit, ulçerës dhe plagët  

Dhe përmirëson:

 • Rrit rezistencën e organizmit
 • Rrit sistemin imunitar dhe përmirëson shëndetin në tërësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star