Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Exclusive Wellneo Elmag

Photo
Video
-75%

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Exclusive Wellneo Elmag

Çmimi i regullt: 179,90 €


Çmimi Special: 44,98 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Më shumë
Detajet e Produktit

Wellneo ELMAG Ekskluziv është pajisje që përmban 10 programe për zgjidhjen e 40 problemeve shëndetësore.

Wellneo ELMAG është një pajisje e vogël e volitshme në shtëpi, që gjeneron tek përdoruesi pulsime elektromagnetike me frekuenca të ulët. Terapia magnetike është një formë e terapisë psikologjke, gjatë së cilës përdoret energji elektromagnetike për të stimuluar rigjenerimin e qelizave.  

Fillimet e  shpikjes dhe shitjes së këtij produkti datojnë në vitet 1980, pra mund të llogarisim 4 gjenerata të Wellneo ELMAG, një pajisje me status mjeksor të klasit IIa, dhe është e përkrahur nga të gjithë studimet dhe çertifikatat e domosdoshme.

Pa dhimbje dhe masazhe që zgjasin. Thjesht e vini pajisjen në një pikë të trupit tuaj siç thuhet dhe në manualin e përdorimit. Wellneo ELMAG  do ta bëjë vet punën me pulset e tij elektromagnetike.

 20 doktorë kanë marrë pjesë në kërkim

 • Shumë studime
 • E testuar klinikisht dhe e provuar në terapi

 PO FUNKSIONON!

10 programe të ndryshme ndihmojnë në çlirimin, eliminimin apo reduktimin e:   

 • Dhimbjeve të migrenës
 • Dhimbjeve kronike të tipareve të fytyrës apo paralizës së nervave të fytyrës
 • Dhimbjeve të cilat shkaktohen nga sëmundjet në shpinë apo nyje.
 • Dhimbjeve të shpinës, qafës, bërrylit, gjunjëve dhe kyçeve
 • Dhimbjeve të mesit dhe të nervit shiatik.
 • Veshjen e kyçeve me kërce (arthrosis).
 • Dhimbjet therëse dhe kronike
 • Frakturat, ndrydhjet dhe dëmtimet nga sporti
 • Tërheqjet muskulare
 • Enjtjet nga shkaqe të ndryshme.
 • Sëmundjet Reumatoide, artriti
 • Inflamacioni i muskujve dhe nyjeve
 • Çrregullimet e presionit të gjakut
 • Stresi, tensioni, frika. ankthi
 • Pagjumësia
 • Mbilodhje fizike
 • Psychosomatic syndrome (Neurovegetative distony)
 • Problemet e prostat^s
 • Çrregullimet menstruale
 • Problemet e gjumit, ulçerës dhe plagët  

Dhe përmirëson:

 • Rrit rezistencën e organizmit
 • Rrit sistemin imunitar dhe përmirëson shëndetin në tërësi

Wellneo ELMAG është i sigurtë, efektiv, i testuar klinikisht dhe është konfirmuar nga shumë shkencëtarë të respektuar nga OBSH, profesorë të mjeksisë, teknike elektro dhe institutet e njohura në nivel evropian.

Informata shtese

10 programe të ndryshme ndihmojnë në çlirimin, eliminimin apo reduktimin e:   

 • Dhimbjeve të migrenës
 • Dhimbjeve kronike të tipareve të fytyrës apo paralizës së nervave të fytyrës
 • Dhimbjeve të cilat shkaktohen nga sëmundjet në shpinë apo nyje.
 • Dhimbjeve të shpinës, qafës, bërrylit, gjunjëve dhe kyçeve
 • Dhimbjeve të mesit dhe të nervit shiatik.
 • Veshjen e kyçeve me kërce (arthrosis).
 • Dhimbjet therëse dhe kronike
 • Frakturat, ndrydhjet dhe dëmtimet nga sporti
 • Tërheqjet muskulare
 • Enjtjet nga shkaqe të ndryshme.
 • Sëmundjet Reumatoide, artriti
 • Inflamacioni i muskujve dhe nyjeve
 • Çrregullimet e presionit të gjakut
 • Stresi, tensioni, frika. ankthi
 • Pagjumësia
 • Mbilodhje fizike
 • Psychosomatic syndrome (Neurovegetative distony)
 • Problemet e prostat^s
 • Çrregullimet menstruale
 • Problemet e gjumit, ulçerës dhe plagët  

Dhe përmirëson:

 • Rrit rezistencën e organizmit
 • Rrit sistemin imunitar dhe përmirëson shëndetin në tërësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star