Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Korrektues ortopedik Wellneo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Korrektori Wellneo është një mënyrë efikase dhe pa kimikale për t'ju ndihmuar me gungat dhe deformimet në gishtin e madh të këmbës. Vjen si një set prej 4 pjesëve, i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën. Kapëset për ditën janë të rehatshme për t'u veshur me këpucë dhe ndihmojnë në zbutjen e fërkimit dhe presionit nga këpucët. Kapëset e natës janë të përshtatshme për rivendosjen e pozicionit të shputës gjatë natës. Madhësia universale, e lehtë për t'u përdorur, e rehatshme për t'u veshur.

Korrektues ortopedik Wellneo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Korrektori Wellneo është një mënyrë efikase dhe pa kimikale për t'ju ndihmuar me gungat dhe deformimet në gishtin e madh të këmbës. Vjen si një set prej 4 pjesëve, i përshtatshëm për përdorim ditën dhe natën. Kapëset për ditën janë të rehatshme për t'u veshur me këpucë dhe ndihmojnë në zbutjen e fërkimit dhe presionit nga këpucët. Kapëset e natës janë të përshtatshme për rivendosjen e pozicionit të shputës gjatë natës. Madhësia universale, e lehtë për t'u përdorur, e rehatshme për t'u veshur.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjidhja efikase për gungat dhe deformimet në gishta

Nëse i përkisni njerëzve të pafat, të cilët kanë probleme me gungat dhe deformimet në gishtin e madh të këmbës, nuk kemi nevoj t'ju shpjegojmë, çfarë është dhe pse ka rëndësi - tashmë e dini se ka shumë rëndësi dhe mbi të gjitha dhemb! Për të ju ofruar një zgjidhje të rehatshme dhe efikase për deformimet dhe gungat në gishtat tuaj, ne kemi zhvilluar një korrektor Wellneo - zgjidhje efikase për ditën dhe natën për të hequr qafe gungat në gishta.

Pse ndodhin këto deformime në gishtërinjë?

Një gung apo deformim në gishtat e medhenjë të këmbëve ndodhë si rezultat i deformimit në nyje në gishtin e madh, dhe arsyeja pse ndodh kjo nuk dihet. Sidoqoftë, shkaqet e mundshme të gungave janë gjenetike, probleme me ligamente, pastaj nyjet fleksibile, por edhe këpucët e papërshtatshme, veqanarisht këpucët me taka të larta. Hapi i parë, është të përdorni këpucë të rehatshme. Hapi i dytë është të merrni korrektuesin Wellneo për gunga në gishtërinjë.

Si t'i largoni deformimet e eshtrave të tilla?

Zgjidhja tipike për gungat e tilla në gishta është të veshni këpucë të gjera dhe të rehatshme apo edhe shtesa, që ju ndihmojnë pak për të larguar jo-rehatinë. Nëse nuk i kushtoni rendësi gungave në gishtat tuaj, kjo do të ju qoj në probleme më të mëdha të cilat mund të largohen vetëm me operacion. Korrektuesi Wellneo për gungat në gishta mund t'i parandaloj këto probleme në mënyrë të shëndetshme pa kemikale dhe do të ju ndihmoj të mbani gishtin tuaj të madh në pozicion të drejtë.

Zgjidhja e kompletuar për deformimet në gishta

Zgjidhja komplete për gungat në këmbë vie në set prej 4 pjesëve dhe ju ofron një zgjidhje të kompletuar për gungat në dy këmbë - përgjatë ditës dhe natës. Kapëset e ditës janë të bëra nga silikoni dhe mund t'i vishni përgjatë ditës në këpucët tuaja. Duke ndarë lekurën tuaj nga kontakti direkt me këpucë, lironi fërkimin dhe presionin e shkaktuar që intensifikon këtë gjendje dhe për këtë arsye ndihmon për të lehtësuar dëmtimet dhe shqetësimet e mëtejshme.

Për përdorim natën dhe ditën

Kapëset natën janë më të forta dhe ndihmojnë në përmirësimin e pozicionit të madh të gishtit gjatë natës. Të gjitha pjesët janë bërë në madhësi universale, kështu që përshtaten me çdo këmbë dhe janë me të vërtetë të lehta për t'u përdorur - thjesht vendoseni dhe përshtateni me gishtërinjtë tuaj, kështu që nuk do t'ju shkaktoj ndonjë shqetësim. Mund ta përdorni gjatë gjithë ditës ose gjatë natës dhe të lehtësoni dhimbjen nga gungat në gishtërinjë pa përdorur kemikale.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star