Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rripi i shpinës Biofeedbac Wellneo

Photo
Video
-33%

Rripi i shpinës Wellneo Biofeedbac  u zhvillua në Angli nga eksperti i shtyllës kurrizore Profesor Malcolm Pope dhe u testua klinikisht në Institutin Spine Research Center në Universitetin Iowa. Ky zbulim revolucionar:

  • Stimulon pikat kyçe që trupi të rrijë drejt
  • Përmirëson dhe mbështet muskujt e shpinës
  • Zvogëlon tendosjen e muskujve
Rripi i shpinës Biofeedbac Wellneo

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 19,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Rripi i shpinës Wellneo Biofeedbac  u zhvillua në Angli nga eksperti i shtyllës kurrizore Profesor Malcolm Pope dhe u testua klinikisht në Institutin Spine Research Center në Universitetin Iowa. Ky zbulim revolucionar:

  • Stimulon pikat kyçe që trupi të rrijë drejt
  • Përmirëson dhe mbështet muskujt e shpinës
  • Zvogëlon tendosjen e muskujve
Më shumë
Detajet e Produktit

Me Biofeedbac ju mund të bëni përseri aktivitetet që ju pelqeni

Sa herë keni dashur të bëni ndonjë aktivitet, por dhimbja në shpinë ju ka ndaluar? A keni dëshirë që prapë të shijoni aktivitetet  tuaja të preferuara? Wellneo Feedbac do të largoj problemet tuaja me shpinë me teknologjinë biofeedbac që do të përmirësoj qëndrimin tuaj dhe do të reduktoj tensionimin e muskujve.

Për qëndrim natyral, të duhur të trupit tuaj

Qëndrimi jo i duhur per vite të tera ka berë që ju te ndjeni dhimbje shpine dhe muskuj të lodhur. Wellneo Biofeedbac përdor sensor special në shtyllën kurrizore të cilat stimulojnë muskujt e shpinës, rregullojnë qëndrimin dhe automatikisht ndikojnë që shpina juaj të qëndroj në pozicion natyral normal.

 

Investoni në një zgjidhje të testuar

Teknologjia Biofeedbac është e testuar klinikisht permes studimeve dhe kërkimeve të shumta për të parë efikasitetin në reduktimin e parehatisë në shpinë dhe për të parandaluar dëmtimet në shpinë. Tekonologji kjo e patentuar e cila eleminon të gjitha efektet anësore.

Permirësoni jeten tuaj personale dhe profesionale

Per shkak se teknologjia është e padukshme, ju mund ta vishni atë kudo dhe në çdo kohë. Filloni të shijoni aktivitetet tuaja pa probleme dhe permirësoni performancën në punën tuaj. Dizajni i përshtatshëm dhe i thjeshtë do të ju bej të harroni që e keni veshur!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star