Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Ngrohës & Masazhues 3në1 Wellneo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ngrohësi & Masazhuesi 3në1 është efektiv dhe relaksues, me 2 shpejtësi vibruese - relaksuese që lirojnë presionin në këmbët dhe trupin tuaj të lodhur. Ofron 3 lloj terapie: masazh vibruese, terapi nxehtësie dhe shtresën "accupressure" për lirimin e presionit dhe për rehati të shtuar. Liron tensionin, redukton jo-rehatinë dhe stresin. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe ju ndihmon të qëndroni ngrohtë.

Ngrohës & Masazhues 3në1 Wellneo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ngrohësi & Masazhuesi 3në1 është efektiv dhe relaksues, me 2 shpejtësi vibruese - relaksuese që lirojnë presionin në këmbët dhe trupin tuaj të lodhur. Ofron 3 lloj terapie: masazh vibruese, terapi nxehtësie dhe shtresën "accupressure" për lirimin e presionit dhe për rehati të shtuar. Liron tensionin, redukton jo-rehatinë dhe stresin. Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe ju ndihmon të qëndroni ngrohtë.

Më shumë
Përshkrimi

Mposhtni mbrëmjet e ftohta me Ngrohësin dhe Masazhuesin Wellneo 3në1

Thuaj lamtumirë këmbëve të ftohta! Tani ju mund të mbani këmbët tuaja të ngrohta me ngrohësin & masazhuesin Wellneo 3në1, një ngrohës elektrik që kthen mbrëmjet e ftohta në të ngrohta.

Ngrohësi & Masazhuesi 3në1 është unik falë pjesës së poshtme që largohet, të cilën mund ta përdorni si një jastëk masazhues. Kështu, nëse dëshironi të ngrohni shpinën apo stomakun vetëm largoni pjesën e sipërme dhe mund ta përdoni si një jastëk praktik.

Janë mikrofibrat e buta që i dhurojnë ngrohtësi këmbëve tuaja të ftohta, shpinës & barkut tuaj.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Jo më këmbë të ngrira!

Pavarësisht a jeni ulur duke lexuar një libër, duke shikuar TV apo jeni duke punuar në zyre, vendosni këmbët në këtë ngrohës dhe do të mbaj të ftohtin larg derisa temperaturat janë të ulëta.

Masazh relaksues vibrues

Ngrohësi & masazhuesi 3në1 Wellneo ju ofron masazh relaksues që masazhon këmbët tuaja të lodhura. 2 shpejtësi të masazhës relaksuese vibruese janë në dispozicion me prekjen e butonit.

Vetëm vendoseni në dysheme përballë karriges, uluni, relaksohuni dhe vendosni këmbën brenda masazherit.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Jastëk i butë, masazhues

Jastëk, super i butë dhe i ngrohtë ofron nxehtësi për shpinën tuaj, barkun, gjoksin apo çdo pjesë të trupit e cila ka nevoj për nxehtësi. Ose përdorni të dy nivelet e intensitetit të masazhës vibrationale të relaksoni muskujt e qafës, shpinës apo këmbëve.

Metodë e shpejtë dhe efiçiente e lirimit të presionit në çdo pjesë të trupit tuaj.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Ngjyra tërheqëse të reja për të ndriçuar çdo dhomë

Zgjidhni midis katër ngjyrave për tu përshtatur me dekorin e dhomës suaj: blu mbretërore për stil modern, kafe klasike prej druri për ndjenjë ngrohtësie, e kuqe luksoze për atë frymë speciale të festave të fundvitit dhe ngjyrë neutrale kremë për pamje natyrale dhe organike.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Terapi ngrohjeje për rehati dhe qetësi

Ngrohtësia mund të lehtësoj disa lloje të ngurtësisë së trupit, ndjeshmërisë dhe ngërqeve të barkut, dhe gjithashtu ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të muskujve pas aktivitetit fizik.

Ngrohësi & masazhuesi Wellneo 3në1 ofron lehtësime efektive, jo-invazive të problemeve pa efekte anësore dhe ju ndihmon:

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Të relaksoni thembrat e lodhura

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Lehtësoni dhimbjet e shpinës

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Relaksoni këmbët e lodhura

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Masazhoni kokën, qafën dhe shpatullat

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Ju qetëson

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

  Përmirëson qarkullimin e gjakut

Para se të përdorni konsultohuni me terapistin tuaj.

Shtresë shtesë për masazh

Bazuar në teknikën e lashtë të terapisë kineze, një shtresë "acupressure" me forma të vogla me majë është futur në ngrohësin & masazhuesin 3në1. Ajo siguron stimulim shtesë gjatë masazhit dhe redukton tensionin në muskuj dhe nyje. Shtresa mund të hiqet, dhe ngrohësi & masazheri mund të përdoret pa të.

 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019
 • Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Mbështjellës antibakterial që mund të lahet

Falë materialit antibakterial në mbulesë, nuk ka erë të keqe! Është lehtësisht i lëvizshëm me zinxhir dhe madje mund të lahet në lavatriçe.

Ditët e ftohta të dimrit po vijnë: me ndihmën e pajisjes për ngrohje dhe relaksim të këmbëve, ju do të keni imunitetin e duhur ndaj temperaturave të ulëta dhe shpejt mund të ngrohni këmbët tuaja të ftohta pas ecjeve në temperatura të ulëta.

Wellneo 3in1 Warm Massager 2019

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi