Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tharëse flokësh Airpro 2në1 Wellneo

Photo
Video

Wellneo® AirPro 2në1 është tharëse flokësh e gjeneratës së re që than flokët tuaj deri në 70% më shpejt. Ajo vjen me një funksion jonik të integruar dhe teknologji ekskluzive që ofron 2 mënyra të tharjes së flokëve. Nuk djeg apo dëmton flokët. Dizajnuar për përkujdesje maksimale për flokët tuaj, ndihmon në tharje, zbutje, jep më shumë shkëlqim dhe i bënë më të drejta.

Tharëse flokësh Airpro 2në1 Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Wellneo® AirPro 2në1 është tharëse flokësh e gjeneratës së re që than flokët tuaj deri në 70% më shpejt. Ajo vjen me një funksion jonik të integruar dhe teknologji ekskluzive që ofron 2 mënyra të tharjes së flokëve. Nuk djeg apo dëmton flokët. Dizajnuar për përkujdesje maksimale për flokët tuaj, ndihmon në tharje, zbutje, jep më shumë shkëlqim dhe i bënë më të drejta.

Më shumë
Përshkrimi

Teknologji e re unike dhe tharje e fuqishme

Tharësja unike Wellneo® 2në1 AirPro vjen me një dizajn ergonomik dhe fuqi të ndryshme për tharje. Gjenerata më e re e tharëseve të flokëve e kombinuar më fuqi 2000W, teknologji jonike dhe dizajn inovativ me dy mënyra tharje: tharje klasike dhe tharje tunel.

  • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

    Tharje klasike për flokë të shkurtër dhe të gjatë

  • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

    Tharje specifike (tunel) për flokë të gjatë

Than floket deri në 70% më shpejt

Tharësja e flokëve Wellneo® 2në1 AirPro është perfekte për të gjithë familjen. Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të përdorni atë si tharëse klasike për tharjen e flokëve të shkurtër ose të gjatë ose tharjen si tunel për flokë të gjatë. Thjeshtë rrotulloni unazën e saj si në foton më poshtë dhe ndryshoni drejtimin e ajrit. Sistemi inovativ për tharje me metodën tunel bënë të mundur shpërndarjen e ajrit dhe stimulon tharjen para dhe mbrapa për një pjesë të caktuar flokësh duke i tharë deri në 70% me shpejtë.

  1. Tharje klasike
  2. Tharje specifike (tunel)
Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Flokë të shëndetshëm dhe me pak të dëmtuar

Tharësja e flokëve Wellneo® 2në1 AirPro ka një funksion të integruar jonik që ndihmon në kondicionimin, zbutjen dhe bërjen e flokëve tuaj më të shëndritshëm, duke parandaluar dëmtimin në flokët tuaj. Jonet negative dhe ajri që del ndihmojnë për të zvogëluar madhësinë e pikave të ujit për tharje më të shpejtë, duke dhënë rezultate të mahnitshme. Mënyra e tunelit i thanë flokët në drejtim morfologjikisht të natyrshëm të shkallëve të kutikulave të flokëve. Teknologjia jonike është një mënyrë e mirë për ruajtjen dhe mbrojtjen e shtresës së jashtme të flokëve. Kjo i bënë flokët të mbrojtura, rrjedhimisht më të buta dhe më të drejta për shkak të kutikulës së mbyllur.

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Kutikulat e flokut me tharëse të zakonshme

Kutikulat e flokut me tharësen Wellneo® 2në1 AirPro

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Konsumatorët tanë, po e adhurojnë

Ajo që më pelqen më shumë tek kjo tharëse, është që mund të marr një pjesë flokësh dhe ti vendos në pjesën në formë tuneli, dhe ato thahen menjëherë në të dyja anët. Për më tepër, nxehtësia nuk i dëmton ato. Veçanërisht për personat me flokë të gjatë si unë kjo është shumë e rëndesishme: volumi është njësoj sikur sapo kam dal nga një sallon bukurie. Kjo tharëse është vertetë fantastike, më kryen punë për 5 minuta. E pelqej shumë këtë tharëse, dhe jo vetëm une por e gjithe familja

Barbara T

Me shumë stil, me pak flokë të dëmtuara

Kjo tharëse moderne flokësh përfshin tre nivele nxehtësie dhe dy nivele fuqie, gjithashtu edhe një buton për ajër të ftohtë për ti dhënë prekjen finale modelit të flokëve. Gjithashtu, ofron një opsion për tharje më të shpejtë me teknologjinë e rrotullueshme: tharëset e zakonshme nxjerrin ajrin direkt nga gypi, e kështu flokët mund të ngatërohen dhe nuk thahen siç duhet, ndërsa tharësja inovative nxjerr ajrin në dy mënyra: drejtë ose anash për flokë më të drejtë. Në këtë mënyrë, ju mund të zgjidhni çfarë është më e përshtatshme për ju. Duke përdorur këtë, tharësja Wellneo® 2në1 AirPro nuk i djeg dhe nuk i dëmton flokët. Gjithashtu, reduktohet koha e tharjes së flokëve, që është një përparësi e madhe për të gjithë ne.

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Flokë të tharë me tharësen e zakonshme

Flokë të tharë me tharësen Wellneo® 2në1 AirPro

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi