Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Këpucë Urban 4.0 Walkmaxx Trend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-85%

Ecni me stil me këpucët e reja Walkmaxx Trend Urban – model i ri i përshtatshëm për të dy gjinitë. Dizajni sportiv dhe modern që ndjek stilet më të reja, shualli i famshëm i rrumbullakët, lëkura në pjesën e lartë dhe në shtrojë si dhe sistemi i lehtë i mbathjes janë vetëm disa nga përfitimet e këtyre këpucëve. Në dispozicion në madhësitë 36-46 dhe në ngjyrë të zezë.

VËMENDJE: Produkt me zbritje maksimale, sasitë e fundit!
Këpucë Urban 4.0 Walkmaxx Trend

Çmimi i rregullt: 69,90 €


Çmimi special: 10,49 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ecni me stil me këpucët e reja Walkmaxx Trend Urban – model i ri i përshtatshëm për të dy gjinitë. Dizajni sportiv dhe modern që ndjek stilet më të reja, shualli i famshëm i rrumbullakët, lëkura në pjesën e lartë dhe në shtrojë si dhe sistemi i lehtë i mbathjes janë vetëm disa nga përfitimet e këtyre këpucëve. Në dispozicion në madhësitë 36-46 dhe në ngjyrë të zezë.

Më shumë
Përshkrimi

Këpucët Trend Urban për të gjithë adhuruesit e trendeve të fundit

Walkmaxx ju sjellë këpucët e reja Trend Urban – për të dyja gjinitë të përshtatshme për një mori rastesh. Me dizajnin sportiv dhe të thjeshtë, këpucët Trend Urban janë optimale për ecjet ditore si dhe për rastet ku dukja duhet te jetë më formale. Këpucët Trend Urban kanë këto veçori:

 • Dizajni i ri me shuall të rrumbullakët për rehati dhe mbështetje maksimale
 • Pjesë të butë tek pjesa e thembrës për absorbim të dridhjeve
 • Material lëkure në pjesën e sipërme dhe në shuall për ajrosje dhe ndjesi natyrale
 • Sistem të lehtë të përshtatjes dhe rripin elastik per përdorim të lehtë

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0

Stil dhe dizajn në çdo pamje

Me linjën e re Trend ju do të dukeni më me stil dhe do të ndjekni trendet e fundit. Poashtu, me këpucët që duken bukur ju do të përfitoni rehati dhe ndjesi sikur jeni duke ecur zbathur.

Lexoni më shumë rreth linjës Trend

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Rehati dhe dukje trendy

Këpucët Trend Urban janë dizajnuar për rehati praktike dhe dukje moderne. Rrypat elastik ne pjesën e lartë mundësojne mbështetje superiore dhe ndjesi rehatie. Ndërtimi me densitet të dyfishtë të shuallit ofron stabilitet perfekt dhe mbështetje shtesë dhe sistemi i përshtatshëm ju lejon të mbathni dhe zbathni ato me lehtësi.

Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0

Material natyral për ajrosje të vazhdueshme

Pjesa e epërme, poashtu edhe shualli janë të prodhuara nga lëkura natyrale e cila adaptohet në çdo formë të këmbës. Lëkura natyrale poashtu ofron ajrosje më të mirë, rehati të zgjeruar dhe ndjesi natyrale. Këpucët Trend Urban jane të prodhuara në ngjyrë të zezë klasike për të ju përshtatur çdo veshje – nga ajo sportive deri tek ajo urbane për të dyja gjinitë.

 • Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0
 • Walkmaxx Trend Urban Shoes 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët Trend Urban 4.0 36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
43 28,5
44 29,2
45 29,8
46 30,5
 
Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm lëkurë, tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, lëkurë, stilastik
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star