Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Çizme dimërore Sporty 4.0 Walkmaxx Trend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-90%

Çizmet dimërore Sporty 4.0, nga linja Walkmaxx Trend do të jenë shoqëruesi juaj i preferuar në këtë dimër përrallor. Të papërshkueshme nga uji, të buta dhe me një sipërfaqe të jashtme anti-rrëshiqtëse, këto çizme dimërore janë ideale për motin e ftohtë të dimrit. Materiali Faux do t'ju mbajë ngrohtë edhe në ditët më të ftohta. Në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe kafe dhe me madhësi 36 - 42.

Çizme dimërore Sporty 4.0 Walkmaxx Trend

Nga Çmimi i rregullt: 89,90 € Nga


Çmimi special: 8,99 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Çizmet dimërore Sporty 4.0, nga linja Walkmaxx Trend do të jenë shoqëruesi juaj i preferuar në këtë dimër përrallor. Të papërshkueshme nga uji, të buta dhe me një sipërfaqe të jashtme anti-rrëshiqtëse, këto çizme dimërore janë ideale për motin e ftohtë të dimrit. Materiali Faux do t'ju mbajë ngrohtë edhe në ditët më të ftohta. Në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe kafe dhe me madhësi 36 - 42.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni ditët dimërore

Hedh çdo hap plot siguri me çizmet dimërore Walkmaxx Trend Sporty. Pavarësisht nga mosha juaj, ju thjesht do ta pëlqeni dizajnin e tyre de do të shijoni lirshëm ditët e ftohta të dimrit falë vetisë së tyre të papërshkueshmërisë nga uji. Çizmet dimërore Trend Sporty kanë:

 • Dizajn të ri me funksion anti-rrëshqitës
 • Kallëp më të gjerë dhe veti antirrëshqitëse për më shumë stabilitet
 • Shtresë të papërshkrueshme që mban këmbën tuaj të thata
 • Material të ngrohtë për ditët e ftohta të dimrit
 • Dizajn sportiv por të përshtatshëm për shumë raste

Shiko përparësitë e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0 Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Stil dhe dizajn në çdo pamje

Me linjën e re Trend ju do të dukeni më me stil dhe do të ndjekni trendet e fundit. Poashtu, me këpucët që duken bukur ju do të përfitoni rehati dhe ndjesi sikur jeni duke ecur zbathur.

Lexoni më shumë rreth linjës Trend

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Të rehatshme dhe të ngrohta edhe në ditët më të ftohta

Çizmet dimërore Walkmaxx Trend Sporty janë ideale për motin e ftohtë të dimrit, të papërshkueshme nga uji, por të buta me shtresën EVA me material prej gëzofi për rehati dhe ngrohtësi të shtuar. Mund t’i vishni në shumë raste, nga shëtitjet e zakonshme deri tek ngjarjet më elegante. Dizajn sportiv, modern e bën atë një zgjedhje perfekte për të gjithë përsonat që ndjekin dhe duan modën.

 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Të dizajnuara për stabilitet maksimal

Çizmet e dimrit Walkmaxx Trend Sporty kanë pjesën e fundit të zhvilluar posaçërisht për siguri gjatë dimrit. Me funksion anti-rrëshqitës dhe shuall të rrumbullakët, ofrojnë stabilitet, mbështetje dhe rehati optimale. 

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0

Shualli i rrumbullakët do t'ju ndihmojë me problemet me këmbë

Shualli i rrumbullakët Walkmaxx është i vendosur në kënd nga toka tek thembra dhe shputa. Falë kësaj forme, ndihmon në uljen e presionit në këmbë, përmirësimin e qëndrimit të trupit dhe rrjedhimisht ju ndihmon të shmangni disa probleme këmbësh siç janë ënjtja dhe dhimbjet që lidhen me to. Mund të ndihmojë gjithashtu në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndjeheni më të mirë dhe më aktiv.

Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 • Walkmaxx Trend Sporty Winter Boots H 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Çizme dimërore Trend Sporty 4.0 36 24,5
37 25,1
38 25,8
39 26,4
40 27,1
41 27,8
42 28,4
 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.