Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Atlete Walkmaxx Leisure 4.0 Walkmaxx Trend

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-86%

Atletet Walkmaxx Trend Leisure 4.0 me materialin e butë do t’i mbajë këmbët tuaja të ngrohta gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Me shuallën e famshme të rrumbullakët dhe shtresën EVA, ato sjellin rehati të parezistueshme për këmbët tuaja. Në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe madhësi 36 - 40.

Atlete Walkmaxx Leisure 4.0 Walkmaxx Trend

Çmimi i rregullt: 69,90 €


Çmimi special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Atletet Walkmaxx Trend Leisure 4.0 me materialin e butë do t’i mbajë këmbët tuaja të ngrohta gjatë ditëve të freskëta të vjeshtës. Me shuallën e famshme të rrumbullakët dhe shtresën EVA, ato sjellin rehati të parezistueshme për këmbët tuaja. Në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe madhësi 36 - 40.

Më shumë
Përshkrimi

Për ecje përplot rehati

Këpucët e reja Walkmaxx Trend Leisure vijnë në dizajn klasik që ndjek tendencat e fundit. Me Trend Leisure do të ndjeheni përplot energji dhe siguri. Shkëlqeni në ditët e zymta të vjeshtës dhe shijoni çdo hap në këto këpucë jashtëzakonisht të rehatshme me:

 • dizajn klasik që kombinohet me çdo veshje
 • shuallin e rrumbullakët që siguron hapa të lehtë
 • shtresën EVA tek thembra për absorbimin e lëkundjeve
 • shtresën memory për hapa të rehatshëm

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0

Stil dhe dizajn në çdo hap

Me linjën e re Trend ju do të dukeni më me stil dhe do të ndjekni trendet e fundit. Poashtu, me këpucët që duken bukur ju do të përfitoni rehati dhe ndjesi sikur jeni duke ecur zbathur.

Lexoni më shumë rreth linjës Trend

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Ditët vjeshtore, me stil dhe rehati

Ditët e vjeshtës nuk duhet të nënvlerësohen. Megjithëse nuk është ngricë akoma, moti i ftohtë i mëngjesit është një arsye pse Trend Walkmaxx vijnë me një pjesë të brendshme të ngrohtë për të ngrohur këmbët tuaja dhe pjesën e jashtme me shkëlqim për të plotësuar çdo veshje tuajën. Pavarësisht moshës tuaj, thjesht do t’i adhuroni.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0

Për rehatinë që këmba juaj meriton

Shualli i rrumbullakët Walkmaxx do të mbështesë këmbët tuaja dhe do t'ju ndihmojë të shmangni ndjenjën e pakëndshme të këmbëve të lodhura dhe të enjtura. Duke mundësuar shpërndarje të barabartë të peshës, shualli siguron lehtësimin e pikave të presionit në këmbë dhe zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje. Me shtresën shtesë EVA për absorbim më të mirë të levizjeve, ju mund të qëndroni aktiv më gjatë pa ndier lodhje në këmbë.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atletet Walkmaxx Trend Leisure 4.0 36 24,3
37 25,0
38 25,7
39 26,3
40 27,0
41 27,7
42 28,3
Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, materiale tjera, PU
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) metal PU
Ngjyrat e disponueshme ari, kafe, rozë, zezë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Fitnete seta

www.topshop-ks.com

Të përshtatshme per ecje
Atletet janē me platform/ pjesa plantare e shpunes e pershtatshme, të bukura edhe pér pamje.

1 Produkte