Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Atlete Hybrid Court Classic Walkmaxx

Photo
Video
-70%

Përkëdhelni këmbët tuaja në rehatinë e lëkurës EKO-miqësore. Këto atlete janë të qëndrueshme dhe janë punuar prej materialeve të lehta. Në anën e jashtme janë plot stil, kurse përbrenda përkëdhelin shputat tuaja me rehati. Shtroja e atleteve është e qëndrueshme, e ajrosshme dhe absorbon lagështinë, që t’i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe pa erë.

Atlete Hybrid Court Classic Walkmaxx

Çmimi i rregullt: Nga 84,90 € Nga


Çmimi special: Nga 25,47 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Përkëdhelni këmbët tuaja në rehatinë e lëkurës EKO-miqësore. Këto atlete janë të qëndrueshme dhe janë punuar prej materialeve të lehta. Në anën e jashtme janë plot stil, kurse përbrenda përkëdhelin shputat tuaja me rehati. Shtroja e atleteve është e qëndrueshme, e ajrosshme dhe absorbon lagështinë, që t’i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe pa erë.

Më shumë
Përshkrimi

Të preferuarat e turmave – një palë atlete për të gjitha shëtitjet tuaja

Shijoni komoditetin e shtrojës së ajorsshme dhe mbështetëse, e cila bën që këmbët tuaja të ndihen rehat, të freskëta dhe pa erë tërë ditën. Pos materialeve cilësore, ne kemi përzgjedhur me kujdes edhe dizajnin. Kanë një stil unik që mund të përshtatet edhe me veshje të përditshme, por edhe me ato elegante dhe janë zgjedhja e preferuara e atyre që e ndjekin modën. Po ashtu, këmbët tuaja do t’ju jenë mirënjohëse falë lehtësisë dhe rehatisë që këto atlete ofrojnë.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Ecni një kilometër më shumë

Mos harroni se sa të rëndësishme janë këpucët e mira. Këto atlete kanë lëkurë të vërtetë eko-miqësore që i shton cilësi premium dhe i bën ato më të qëndrueshme. Shtroja ekstra e rehatshme do t’ju ofrojë komoditet në çdo hap që bëni.

Vetëm mendoni sa hapat dhe ecjet i bëni çdo ditë. Me këto atlete, mund të ecni edhe më shumë – ecni edhe një kilometër më tepër, do t’i bëjë mirë shëndetit tuaj.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Zbuloni pse këmbët tuaja do t’i duan këto atlete

Atletet hibride kanë peshë të lehtë falë shtrojës 100% EVA, të krijuar me teknologji inovative anatomike. Këto atlete janë kombinimi perfekt i qëndrueshmërisë, lehtësisë dhe stilit.

Të lehta, për hapa më të lehtë

Falë shtrojës 100% të EVA-s, këto atlete janë më të lehta se sa duken. Pavarësisht se duken të rënda, është krejt e kundërta kur i mbadhni. Me shtrojë të ajrosshme, ato do t'i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe pa lagështi gjatë gjithë ditës. Provoni, se nuk do të zhgënjeheni – këto atlete do të bëhen të preferuarat tuaja me gati çdo veshje.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Ekstra rehati për shputat tuaja

Shtroja e brendshme është shumë e rehatshme dhe mbështetëse, e krijuar me teknologji inovative anatomike. Në këtë mënyrë ofron më shumë ajrosje dhe absorbon djersitjen.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Lëkurë eko-miqësore

Pjesa lëkurë eko-miqësore në pjesën e sipërme të thembrës, jo vetëm që i shton cilësi e qëndrueshmëri atleteve, por më shumë stil. Lëkura është e fortë, e qëndrueshme, por në të njejtën kohë material i butë dhe i rehatshëm, që mbron këmbët tuaja.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic
Informata shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Hybrid Court Classic

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 24,0 8,2
37 24,6 8,3
38 25,3 8,5
39 26,0 8,6
40 26,6 8,8
41 27,3 8,9
42 27,9 9,1
43 28,6 9,2
44 29,3 9,4
45 30,0 9,5
46 30,6 9,7

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi