Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Papuqe Green Flat Walkmaxx

Photo
Video

Pas një dite të lodhshme e të gjatë, këmbët tuaja kanë nevojë për relaks dhe përkëdhelje. Andaj, ju prezentojmë papuqet Green Flat – të dizajnuara për t’ju ofruar këmbëve tuaja butësi dhe rehati. Me një shtresë prej leshi fleece, këto papuqe i ju ofrojnë ngrohtësi gjatë ditëve të ftohta. Përmbajnë materiale të ricikluara, janë në dispozicion në 4 ngjyra si dhe numra të ndryshëm. Zgjedhni të preferuarat dhe relaksoni këmbët tuaja.

Papuqe Green Flat Walkmaxx
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Pas një dite të lodhshme e të gjatë, këmbët tuaja kanë nevojë për relaks dhe përkëdhelje. Andaj, ju prezentojmë papuqet Green Flat – të dizajnuara për t’ju ofruar këmbëve tuaja butësi dhe rehati. Me një shtresë prej leshi fleece, këto papuqe i ju ofrojnë ngrohtësi gjatë ditëve të ftohta. Përmbajnë materiale të ricikluara, janë në dispozicion në 4 ngjyra si dhe numra të ndryshëm. Zgjedhni të preferuarat dhe relaksoni këmbët tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Butësi, ngrohtësi dhe rehati

Mbadhni papuqet Green Flet dhe ofrojani këmbëve rehatinë që e meritojnë, pas një ditë të gjatë e të lodhshme. Me një shtresë prej leshi fleece, përkëdhelin këmbët tuaj me butësi dhe i ofrojnë ngrohtësi. Po ashtu, pjesa e sipërme është e dizajnuar në atë mënyrë që t’i përshtatet formës së këmbëve tuaja.

Papuqe Green Flat

Mbështillni këmbët me një rehati përkëdhelëse

Këto papuqe ju ofrojnë ngrohtësi dhe butësi që nga agimi e deri në muzg. Jo vetëm që ofrojnë një ndjesi të këndshme, por edhe duken bukur në këmbët tuaja. Dizajni minimalist, por edhe bashkohor, i bën këto papuqe të përsosura për ata që duan një palë papuqe të rehatshme dhe të bukura për shtëpi. Në dispozicion në katër ngjyra të lezetshme: e zezë, kafe, rozë dhe hiri.

Papuqe Green Flat

Papuqe eko-miqësore

Këto papuqe apo pantofla janë punuar pjesërisht nga poliesteri i ricikluar dhe certifikuar, nga shishet e ricikluara PET, të cilat janë aprovuar nga Control Union Certification. TPR në shuallin e jashtëm është i biodegradueshëm, kurse mbi 50% e pjesës së sipërme është punuar nga shishet e ricikluara.

 • Papuqe Green Flat

  Të rehatshme

  Me materiale të ricikluara, pjesa e sipërme është dizajnuar që t’ju ofrojë rehati në çdo kohë.

 • Papuqe Green Flat

  Të buta dhe të ngrohta

  Leshi fleece dhe sfungjeri PU përlëdhelin këmbët tuaja me butësi dhe ngrohtësi.

 • Papuqe Green Flat

  Të përshtatshme

  Shualli anti-rrëshqitës prej gome, ju mundëson hapa më të sigurtë.

Informata shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Papuqe Green Flat

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,8 8,4
37 24,4 8,5
38 25,1 8,7
39 25,8 8,9
40 26,4 9,0
41 27,1 9,2
42 27,8 9,4
43 28,4 9,5
44 29,1 9,7
45 29,8 9,9
46 30,4 10,0

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi