Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Sandale Unisex Fit Outdoor Walkmaxx

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%

Walkmaxx Fit Outdoor Sandals 2.0 

 • Sandalet e modelit të ri vijne me shtrojë të jashtme krejtësisht të re. 
 • Shtrojat dhe rrjetat të vendosura poshtë dhe sipër sandalës mundësojnë ajrosjen nga të gjitha anët 
 • Shualli i rrumbullakët bartë presionin nga këmbët tek musjukjt, që ta përmisojë qëndrimin tuaj gjatë ecjes. 
 • 2 rrjeta të metalta të metalta janë të vendosura në pjesën e poshtme që të ndalojnë grimcat e forta të depërtojnë në sandale
Sandale Unisex Fit Outdoor Walkmaxx

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 22,46 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Walkmaxx Fit Outdoor Sandals 2.0 

 • Sandalet e modelit të ri vijne me shtrojë të jashtme krejtësisht të re. 
 • Shtrojat dhe rrjetat të vendosura poshtë dhe sipër sandalës mundësojnë ajrosjen nga të gjitha anët 
 • Shualli i rrumbullakët bartë presionin nga këmbët tek musjukjt, që ta përmisojë qëndrimin tuaj gjatë ecjes. 
 • 2 rrjeta të metalta të metalta janë të vendosura në pjesën e poshtme që të ndalojnë grimcat e forta të depërtojnë në sandale
Më shumë
Detajet e Produktit

Sandale të lehta që përshtaten me secilin stil të veshjes

Sandalet Walkmaxx Outdoor ofrojnë komfort maksimal dhe janë të përshtatshme për të gjitha llojet e veshjeve - mund ti vishni ato gjatë ditës në punë apo në mbrëmje.
Përjetoni ndjesinë dhe eksperiencën më të rehatshme duke ecur me Sandalet Walkmaxx Outdoor të cilat janë dizenjuar në mënyrë të veçantë për të vënë në lëvizje muskujt dhe për t'ju dhuruar forma trupore më të mira më shpejt.

Jo vetëm që sigurojnë hapa natyral të cilat japin ndjesinë e të ecurit zbathur, ato gjithashtu:

 • Lehtësojnë lodhjen në nyje duke rishpërndarë presionin në këmbë.
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbë për ecje të lehtë dhe përmirëson qëndrimin.
 • Shpërndajnë peshën trupore duke ju dhënë ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.
 • Forcojnë muskujt e këmbëve kur ju ecni apo qëndorni në këmbë.

Sigurojnë forcimin e muskujve të këmbëve kur ecin ose qëndroni në këmbë.

Duke përfshirë të gjitha përfitimet e mrekullushme të shuallit të rrumbullakët ndihmon shpërndarjen e peshës, presionin mbi këmbë dhe menjanon dhimbjet e nyjeve, muskujve duke përmisuar ecjen, ndërtimi i sandaleve i lejon e ajrin të hynë nëpërmjet shtresave të poshtme të sandaleve.

Rjeta metalike e integruar ndër sandale parandalon hyrjen e gurëve të vegjel dhe çdo gjeje të pa dëshiruar.

Shtresë EVA që do të ju mundesoj mbeshtetjen dhe ajrosjen e shuputës

Përveç karakteristikës kryesore qe kane mbathjet Walkmaxx sandalet e linjës fit me rrjetë e sipërme i bënë ato plotësisht ajrosshme. Shualli special EVA mundëson ajrosjen nga dy anët edhe në ditët më të ngrohta duke siguruar ajrosjen dhe mbeshtetjen e shputes për nje komoditet të përkryer në këmbët tuaja.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Dizajn anatomik me mbështetje në kyce & përshtatet me këmbën

Ne kemi përmirësuar sandalet per meshkuj me një strukturë më të mirë të shollës dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shollë fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri.
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë.
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen.

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Sholla inovative e harkuar e këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon shualli i harkuar?

Shualli i harkuar shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Shuall inovativ, I zgjerueshem dhe I adaptueshem 100% me formen e kembes suaj per te ju ofruar komfortin maksimal gjate ecjes.

 • Shtresa e xhelit ne shuallin e brendshem ju mundeson absorbim me te mire te presionit qe ushtrohet ne kembet tuaja dhe siguron qendrueshmeri ne çdo hap tuajin.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA, materiale tjera
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) lidhëse elastike, PU, rrjetë
Ngjyrat e disponueshme grey/blue, grey/purple
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star