Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Këpucë për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

Photo
Video
-40%

Këpucët Walkmaxx Pure Style për meshkuj vijnë me një dizajn të ri të veqantë për çdo rast derisa ruajnë vetitë për rehatinë e këmbëve tuaja. Rripi shtesë dhe veshja e e lehtë e përshtatshme do të ju ofrojnë rehati dhe siguri. Këto këpucë gjithashtu kanë pjesën e brendshme të ajrosshme dhe antibakteriale.

Këpucë për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 29,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Këpucët Walkmaxx Pure Style për meshkuj vijnë me një dizajn të ri të veqantë për çdo rast derisa ruajnë vetitë për rehatinë e këmbëve tuaja. Rripi shtesë dhe veshja e e lehtë e përshtatshme do të ju ofrojnë rehati dhe siguri. Këto këpucë gjithashtu kanë pjesën e brendshme të ajrosshme dhe antibakteriale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kur komforti dhe stabiliteti takojnë stilin 

Me modelin e ri Walkmaxx Pure ju nuk do të ndjeheni vetëm komfort por gjithashtu me stil dhe i sofistikuar 

  • Materiale plot stil dhe dizajn i veqantë që i bënë këto këpucë të përshtatshme për çdo rast
  • Trajtim antibakterial që ju ofron një mjedis të shëndetshëm për këmbën tuaj
  • Rripi shtesë dhe veshja e lehtë i bënë ato zgjidhjen e përsosur për çdonjërin që i duhet komfort dhe stabilitet në të njejtën kohë
  • Shualli i rrumbullakët Walkmaxx ju ndihmon të përmirësoni qëndrimin dhe të reduktoni presionin në nyje

Të përsosura për çdo event 

Këpucët Walkmaxx Style për meshkuj janë të përshtatshme për shumë raste dhe situata - tërheqëse dhe elegante. Pa marrë parasysh nëse dëshironi të jeni sportiv, i rastësishëm apo formal, ju mund të:

  • Shijoni një natë bilardo me miqtë tuaj ose ndonjë rast tjetër të rastësishëm.
  • Dërgoni fëmijët tuaj në një ndeshje sportive ose vizitoni kopshtin zoologjik
  • Shkoni për një darkë në një restorant ose merrni një të dashur për një shëtitje në mbrëmje romantike.

Këpucë të ajrosshme me trajtim antibakterial

Aroma e pakëndshme e këmbëve është një problem serioz për shumë njerëz. Krijohet kur bakterie të ndryshme zhvillohen në ambient të ngrohtë & lagësht brenda këpucëve. Si të gjitha këpucët e linjës Pure gjithashtu edhe ky model ka pjesën e brendshme të ajrosshme që përmban edhe tretmanin anti-bakterial. Kjo e fundit eliminon 99,9% të bakterieve, duke ofruar një mjedis të freskët dhe të shëndetshëm për këmbët tuaja.

Shualli i rrumbullakët për suport maksimal

Koncepti dhe dizajni i shuallit të rrumbullakët Walkmaxx u zhvillua në Gjermani për përmirësimin e shëndetit tuaj. Shualli zvogëlon presionin mbi këmbët dhe shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit. Kjo siguron absorbim më të mirë të goditjeve dhe ndihmon në përmirësimin e ecjes duke lehtësuar presionin nga nyjet, të cilat mund t'ju ndihmojnë të shmangni disa probleme të këmbëve, të tilla si ënjtja dhe dhimbja. Kështu, ju mund të gëzoni një rehati maksimale gjatë gjithë ditës.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm materiale tjera, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë TPR, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme hiri, kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star