Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Papuqet për femra 3.0 Walkmaxx Pure

Photo
Video

Ju prezentojmë papuqet e reja të përmirësuara Walkmaxx Pure 3.0 që:

 • janë elegante dhe trendy,
 • përzihen mirë me të gjitha gjeneratat dhe stilet,
 • kanë material që zgjerohet për përshtatje me të gjitha format e këmbëve,
 • kanë shuallin e rrumbullakët, për mbështetje të përsosur,
 • e mbajnë këmbën të freskët me trajtimin antibakterial.
Papuqet për femra 3.0 Walkmaxx Pure
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju prezentojmë papuqet e reja të përmirësuara Walkmaxx Pure 3.0 që:

 • janë elegante dhe trendy,
 • përzihen mirë me të gjitha gjeneratat dhe stilet,
 • kanë material që zgjerohet për përshtatje me të gjitha format e këmbëve,
 • kanë shuallin e rrumbullakët, për mbështetje të përsosur,
 • e mbajnë këmbën të freskët me trajtimin antibakterial.
Më shumë
Detajet e Produktit

Duku bukur derisa qëndroni edhe të shëndetshëm

Papuqet Walkmaxx Pure 3.0 reprezentojnë komfortin tradicional të këpucëve Walkmaxx që e bejnë ecjen dhe qëndrimin me të lehtë për orë të tëra. Me shuallin e rrumbullakët revolucuionar aktivizojnë muskujt dhe suportojnë qëndrimin e duhur të trupit.

Këto këpucë gjithashtu ofrojnë komfort superior që është i avansuar me butësi të shtuar dhe me materiale të zgjerueshme.

Ato janë ideale për:

 • personat me këmbë të gjerë ose të ngushtë,
 • personat, puna e të cilëve kërkon qëndrim të gjatë në këmbë
 • personat me dhimbje në nyje apo shpinë
 • personat që kanë qëndrim të keq trupor.

Shiko benefitet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Pure Slip on 3.0

Pauqe trendy dhe të ajrosshme

Papuqet Walkmaxx Pure 3.0 ju sigurojnë suport maksimal dhe mbrojtje. Pasi janë në dispozicion në 3 ngjyra, ju mund t'i kombinoni lehtësisht me garderobën tuaj

 • Walkmaxx Pure Slip on 3.0

  E zezë

 • Walkmaxx Pure Slip on 3.0

  Ari

 • Walkmaxx Pure Slip on 3.0

  Argjendtë

Trajtim antibakterial

Kombinimi i bakterieve dhe djerësitjes së këmbës zakonisht shkaktojnë aroma të pakëndshme. Ky trajtim special antibakterial i ndihmon këmbës tuaj të mbaj higjienën e këmbës në nivel të lart.

Më shumë rreth linjës Pure

Benefitet e papuqeve Walkmaxx Pure 3.0

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët mund të ndihmoj në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më fit.

 • Shpërndan peshën trupore njëtrajtësisht

  Shpërndarja e peshës trupore mund të përmirësoj qëndrimin trupor duke liruar presionin nga nyjet.

 • Ndjenja e të ecurit kembëzbathur

  Ndjenja e të ecurit këmbëzbathur do të ju ofroj ecje të rehatshme dhe të shëndetshme.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju mundëson hapa të lehtë duke ju mundësuar përdoruesve të qëndrojnë aktiv për periudha të gjata kohore.

 • Trajtimi antibakterial

  Trajtimi anti-bakterial eliminon 99,9% të bakterieve, duke ju ofruar një ambient të freskët këmbëve tuaja.

 • Përshtatje e lehtë

  Të dizajnuara ti përshtaten në përsosmëri këmbëve tuaja.

Qëndro me kursormbi imazhe për detaje të tjera.

Mund t'i vishni kudo

Ppauqet Walkmaxx 3.0 kombinojnë një pamje moderne, elegante që është perfekte për:

 • një ditë në plazh,
 • një ecje në mbremje,
 • një takim me shoqëri,
 • dhe për të gjitha rastet e tjera.
 

Madhësia

Gjatësia e këmbes

(cm)

Papuqet për femra Walkmaxx 3.0 36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm mikrofibra antibakteriale, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU me vrima
Ngjyrat e disponueshme ari, silver, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star