Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandalet për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-90%

Shijo rehatinë e sandaleve Walkmaxx Pure 3.0. Falë përparësive të linjës PURE, tretmanit anti-bakterial dhe shuallit të lakuar, ato kanë një dizajn të avansuar dhe materiale që do t’i ofrojnë edhe më shumë benefite këmbëve tuaja.

 • Shualli i lakuar do të ju ndihmoj të aktivizoni muskujt dhe ju benë të ndiheni më mirë dhe më fit
 • Bejnë shpërndajnë e peshës trupore gjë që do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin nga nyjet
 • Shtresa anti-bakteriale rrit freskinë dhe ofron mjedis të rehatshëm për këmbët tuaj
 • Të lehta dhe të përshtatshme për këmbën
Sandalet për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 4,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijo rehatinë e sandaleve Walkmaxx Pure 3.0. Falë përparësive të linjës PURE, tretmanit anti-bakterial dhe shuallit të lakuar, ato kanë një dizajn të avansuar dhe materiale që do t’i ofrojnë edhe më shumë benefite këmbëve tuaja.

 • Shualli i lakuar do të ju ndihmoj të aktivizoni muskujt dhe ju benë të ndiheni më mirë dhe më fit
 • Bejnë shpërndajnë e peshës trupore gjë që do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin nga nyjet
 • Shtresa anti-bakteriale rrit freskinë dhe ofron mjedis të rehatshëm për këmbët tuaj
 • Të lehta dhe të përshtatshme për këmbën
Më shumë
Përshkrimi

Komfort dhe mbrojtje në çdo hap

Ne ju prezentojmë versionin e ri të përmirësuar të sandaleve Walkmaxx Pure.

 • Material i butë në pjesën e sipërme, që mundëson komfort dhe stil të shkëlqyeshëm
 • Material special i zgjerueshëm që mundëson fleksibilitet me të mirë
 • Shiritat e rregullueshëm Velcro përreth këndit do t’i bëjnë sandalet shumë të rehatshme
 • Shtresa antibakteriale siguron ndjenjë freskie dhe rehatie

Shiko avantazhet e shuallit të rrumbullakët

Trajtim antibakterial

Trajtimi antibakterial mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Bakteriet dhe djerësitja e këmbëve shpesh rezulton në aroma të pakëndshme, të cilat tretmani antibakterial ndihmon të parandaloj.

Lexoni më shumë rreth benefiteve të linjës Pure

Shikoni benefitet e shuallit të rrumbullakët

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju siguruar përdoruesve qëndrim aktiv në këmbët e tyre për përioda më të gjata kohe.

 • Trajtimi anti – bakterial

  Trajtimi anti – bakterial eliminon 99,9% të bakterieve, gjë që ofron mjedis të freskët dhe shumë të rehatshëm për këmbët tuaja.

 • Të përshtatshme

  Të dizajnauara për të ju përshtatur në përsosmëri këmbëve tuaja.

Qëndro me kursor mbi foto për detaje të tjera

Sandale me stil për çdo rast

Sandalet Pure janë dizajnuar për të ju ofruar comfort maksimal si dhe mbrojtje. Dizajni modern dhe ngjyrat e zgjedhura i bejnë shumë të përshtatshme me shumë veshje, ashtu që ju mund ti mbathni ato çdo ditë, për çdo rast.

Rekomandimet:

Sandalet Walkmaxx Pure 3.0 janë të përshtatshme për të gjithë që dëshirojnë të qëndrojnë fit.

Ne i rekomandojmë ato, në veçanti për:

 • Për ata që kalojnë orë të tëra në këmbë dhe dëshirojnë të largojnë dhimbjet dhe djerësitjet në këmbë
 • Për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e këmbës
 • Për të gjithë që pelqejnë ndjenjën e të ecurit këmbëzbathur
 • Për të gjitha grup moshat
 • Për të gjitha format e këmbës
 • Për të gjithë që duan të parandalojnë dhimbjet e nyjeve ose shpinës, duke ju siguruar qëndrim dhe forcim të muskujve.
 

Madhësia

Largësia e këmbës

(cm)

PURE SANDALET PËR MESHKUJ 3.0 40 26,7
41 27,3
42 28,0
43 28,7
44 29,3
45 30,0
46 30,7
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm mikrofibra antibakteriale, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star