Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Këpucë të thella 4.0 për meshkuj Walkmaxx Pure

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-89%

Këpucët e thella Walkmaxx 4.0 për meshkuj janë të dizajnuara për çdo ditë. Dizajni i tyre klasik i bënë ato të përshtatshme për të gjitha aktivitetet. Me shuallin e rrumbullakët, materiale të buta, trajtim antibakterial dhe shtresë memory, do të ofrojnë rehatinë e nevojshme pa lënë anash stilin. Në dispozicion në madhësitë 40-46 dhe ngjyrë të zezë, hiri dhe kafe.

Këpucë të thella 4.0 për meshkuj Walkmaxx Pure

Nga Çmimi i rregullt: 69,90 € Nga


Çmimi special: 7,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Këpucët e thella Walkmaxx 4.0 për meshkuj janë të dizajnuara për çdo ditë. Dizajni i tyre klasik i bënë ato të përshtatshme për të gjitha aktivitetet. Me shuallin e rrumbullakët, materiale të buta, trajtim antibakterial dhe shtresë memory, do të ofrojnë rehatinë e nevojshme pa lënë anash stilin. Në dispozicion në madhësitë 40-46 dhe ngjyrë të zezë, hiri dhe kafe.

Më shumë
Përshkrimi

Këpucët e përsosura për çdo mashkull

Dizajni klasik i këpucëve të reja Walkmaxx është perfekt për një mori rastesh: mund t’i vishni kur punoni ose për aktivitete të përditshme gjatë ditës. Me një lartësi mbi kyçin e këmbës, ato janë zgjidhja perfekte për të gjithë ata që kanë nevojë për rehati dhe stabilitet në të njëjtën kohë. Ky model me qafë përmban:

 • Pjesa e jashtme e zgjerueshme për stabilitet dhe komfort të shtuar
 • Material super i butë dhe i ngrohtë për ditët e vjeshtës
 • Trajtim antibakterial që parandalon shpërndarjen e bakterieve dhe aromave të këqia
 • Shtresë memory që absorbon lëkundjet
 • Pjesa e gjatë mbi kyqin e këmbës për mbrojtje gjatë ditëve të vjeshtës

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0

Trajtim antibakterial

Trajtimi antibakterial mbron këmbën tuaj nga bakteriet. Bakteria dhe djerësitja e këmbës shpesh rezultojnë në aroma të pakëndshme, gjë që trajtimi antibakterial i eviton.

Lexo më shumë rreth linjës Pure

Shiko përfitimet e shuallit të rrumbullakët

 • Shuall i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët do të rris aktivizimin e muskujve dhe do të ju bëj të ndiheni më mirë dhe më rehat.

 • Shpërndarje e njëtrajtshme e peshës trupore

  Shpërndarja e njëtrajtshme e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke liruar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja e të ecurit kembëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe përplot rehati.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju mundësuar të qëndroni aktiv dhe në këmbë për kohë më të gjata

Qëndro me kursor mbi imazhe për detaje të tjera.

Trajtim antibakterial për hapa të sigurt & shëndetshëm

Këpucët Walkmaxx Pure janë ideale për çdonjërin që kërkon këpucë me stil si dhe me përfitimin shtesë për trajtim antibakterial. Ky trajtim ndihmon parandalimin e përhapjes së baktereve që janë shkaku i erërave të këqija. Përveç kësaj, ato janë bërë nga materiale të ajrosshme dhe të lehta për të parandaluar infeksionin bakterial.

Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0

Shuall i rrumbullakët për qëndrim trupor më të mirë

Këpucët e thella janë të pajisura me pjesën e jashtme të gjerë për stabilitet më të mirë, mbështetje dhe gjerësi optimale për rishpërndarjen e presionit. Falë shuallit të rrumbullakët Walkmaxx, ato gjithashtu ofrojnë një rehati superiore në këmbë, lehtësojnë presionin në nyje dhe mund t'ju ndihmojnë të shmangni disa çështje të këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje të ngjashme. Dizajni klasik i këpucëve Pure ju lejon t’i vishni ato kudo, nga rastet më formale, deri tek ngjarjet e përditshme apo ato sportive.

 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucët e thella Pure për meshkuj 4.0 40 27,0
41 27,7
42 28,3
43 28,9
44 29,6
45 30,3
46 30,9
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm antibacterial treatment, EVA, tekstil
Materiali : i jashtëm gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU, PU antillop
Ngjyrat e disponueshme hiri, kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star