Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
WalkmaxxFitness Moccasins 2.0 kanë të inkorporuar shuallën e rrumbullakët origjinale që promovon aktivizimin e muskujve të gjithë trupit. Me Walkmaxx Fitness ju do të aktivizoni muskujt, do të përmirësoni qarkullimin e gjakut dhe do të shpërndani presionin nga nyjet tek muskujt, kështu ju do të humbni peshë dhe mund ta forconi trupin tuaj më shpejt, gjë që gjithashtu mund të ndihmojë në parandalimin e celulitit!
Walkmaxx
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë
WalkmaxxFitness Moccasins 2.0 kanë të inkorporuar shuallën e rrumbullakët origjinale që promovon aktivizimin e muskujve të gjithë trupit. Me Walkmaxx Fitness ju do të aktivizoni muskujt, do të përmirësoni qarkullimin e gjakut dhe do të shpërndani presionin nga nyjet tek muskujt, kështu ju do të humbni peshë dhe mund ta forconi trupin tuaj më shpejt, gjë që gjithashtu mund të ndihmojë në parandalimin e celulitit!
Më shumë
Detajet e Produktit

Ndjeni rehatinë që në hapin e parë

Nëse shpenzoni një kohë të gjatë jashtë shtëpisë dhe këpucët i mbani veshur gjatë gjithë ditës, jemi të sigurt që këpucët Walkmaxx Fitness Moccasins janë ideale për ju. Dizajnuar me një stil i cili i përshtatet çdo rasti gjatë ditës - kafe, shopping, shëtije apo një ditë e zakonshme pune.

Komfort maksimal në çdo hap

Walkmaxx Fitness Moccasins vijnë me një strukturë më të mirë të shuallit dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

  • Shuall fleksibil dhe shtresë EVA e cila amortizon goditjen 
  • Të lehta, të ajrosshme & rehatshme 
  • Lidhëset anash sigurojnë ajrosje
  • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshqitjen.
Fitness Moccasins

Mbështetje optimale të këmbës për një qëndrim më të mirë

Kur ju dhëmb këmba, çdo pjesë tjetër e trupit dhëmb - por nuk ka pse të ndodhë. Nëse vishni këpucët Walkmaxx me shuallin e harkuar, këmba juaj do të ketë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shualli normal i drejtë

Presion i ulët

Shuall i harkuar Walkmaxx

 

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera mash (on the sides) provides breathability
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm rrjetë tekstile, tekstil
Materiali : i jashtëm EVA, gomë
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) tekstil
Ngjyrat e disponueshme bezhë, portokalli, rozë, teget kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star