Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Atlete Fit Suede Walkmaxx

Photo
Video
-55%

Shtoni më shumë stil pamjes suaj, me këto atlete kamoshi nga Walkmaxx. Shijoni rehati në çdo hap, mundësuar nga shualli i lakuar me sipërfaqen e poshtme jo-rrëshqitëse. Të përshtatshme për ecje apo vrap të lehtë, për shëtitje, e madje edhe për punë. Në dispozicion në 4 ngjyra, numra të ndryshëm dhe me dizajn unisex.

Atlete Fit Suede Walkmaxx

Çmimi i rregullt: 44,90 €


Çmimi special: 20,21 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Shtoni më shumë stil pamjes suaj, me këto atlete kamoshi nga Walkmaxx. Shijoni rehati në çdo hap, mundësuar nga shualli i lakuar me sipërfaqen e poshtme jo-rrëshqitëse. Të përshtatshme për ecje apo vrap të lehtë, për shëtitje, e madje edhe për punë. Në dispozicion në 4 ngjyra, numra të ndryshëm dhe me dizajn unisex.

Më shumë
Përshkrimi

Të rehatshme dhe plot stil

Me një model sportiv, por që kombinohet me veshje të zakonshme, këto altete do t’i shtojnë më shumë stil pamjes suaj. Po ashtu, janë të rehatshme dhe kanë një dizajn për të gjitha stinët (All Seasons), andaj do të bëhen të preferuarat tuaja gjatë tërë vitit.

Atlete Fit Suede

Të përshtatshme pothuajse për çdo rast

Dizajni tërheqës, i bën këtë atlete të përsosura për ndonjë stërvitje të lehtë, për veshje të zakonshme, për ecje në park apo edhe për në punë. Ngjyra klasike janë dizajnuar që të përshtaten me garderobën thelbësore tuajën.

Atlete Fit Suede

Të dizajnuara për t’i përkëdhelura këmbët tuaja

Materiali elastik dhe dizajni klasik e modern, i bëjnë këto atlete një palë këpucë unike që nuk bën t’i mungojnë garderobës suaj. Materialet speciale i ofrojnë këmbëve tuaja ndjesi përkëdhelëse, që jut ë ndiehni rehat tërë ditën.

 • Atlete Fit Suede

  Shtrojë EVA

  Shtroja e rehatshme EVA ofron ndjesinë e mrekullueshme të lehtësisë, kurse me anë të absorbimit të goditjeve, duke i mbrojtur këmbët tuaja nga stresi.

 • Atlete Fit Suede

  Të qëndrueshme dhe të ajrosshme

  Falë kombinimit të kamoshit dhe rrjetës PU, këto atlete janë të qëndrueshme dhe të po ashtu të ajrosshme.

 • Atlete Fit Suede

  Shualli i lakuar

  Shualli i lakuar ju ofron rehati dhe ndjesinë e mrekullueshme të lehtësisë, po ashtu nxitë aktivizimin e muskujve. Për më tepër, ka sipërfaqe të poshtme jo-rrëshqitëse.

Informata shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe përshtatja perfekte përbëjnë bazën për hapa të shëndetshëm. Nëse nuk jeni të sigurtë se cilat këpucë Walkmaxx kanë madhësinë e duhur për këmbët tuaja, ne jemi këtu që t’ju ndihmojmë.

Ju duhen dy fleta letre (A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Shenjëzoni formën e këmbës

  Vendosni letrat në dysheme, pastaj shkelni mbi letër. Qëndroni drejt mbi letër me thembra mbështetur për muri. Po ashtu, sigurohuni që keni mbathur çorapet që planifikoni t’i mbathni me ato këpucë. Sigurohuni që ta keni peshën e plotë në këmbë, për matje sa më të saktë. Me një laps shenjëzoni formën e shputës suaj, duke u siguruar që lapsi të jetë në një kënd 90 shkallë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjerësinë

  1. Masni gjatësinë nga pjesa e pasme / qendrore e thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Masni pjesën më të gjerë të shputës nga njëra anë në tjetrën.

  Mund t’i bëni matjet disa herë, për të siguruar rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni përshtatjen perfekte

  Në tabelë do të gjeni masat e gjatësisë dhe gjerësisë, bashkë me numrat që i përshtaten.

  Shënim: Nëse jeni në mes dy numrave sa i përket gjatësisë, zgjedhni numrin më të madh. Nëse jeni në dilemë për gjerësinë, zgjedhni më të përafërtën.

Masat për Atlete Fit Suede

Madhësia e deklaruar

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjerësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Xhevat Lajçi

www.topshop-ks.com

Ia vlenë ti keni këto atlete.
Atletet wallmaxx janë atlete shumë të rehatshme dh të përshtatshme për ecje.

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.